HW98 po Wiatrowym + Vortex Diamondback Tactical 4-16x44 FFP

HW98 po Wiatrowym + Vortex Diamondback Tactical 4-16x44 FFP

Postprzez wolan » 8 cze 2020, o 10:45

Hej!
No to hop, nowe HW98, zamówione i modzone w Serwisie Wiatrowym (polecam, nawet fajni ludzie :D :roll: :twisted: ), czyli wszystko co tam można było zrobić w bebechach to zrobione. Na tym siedzi Vortex Diamondback Tactical 4-16x44 FFP, mrad, na Leapersowym dwuczęściowym montażu. Cel użytkowania: HFT.

Wczoraj miałem 2h na szybkie przetestowanie, ze względu na małą ilość czasu było tylko tarczowanie na zerach (18/27m) i na 42m., oraz zombiak z wirusem na odległościach zmiennych :)
Pozycja leżąca, stanowisko patyzanckie, podpórka bylejaka z artefaktów zdobycznych naokoło, teren: działka teścia, bezpieczeństwo w pełni zachowane.

KARABINEK: fabrycznie miał luz na kostce :O Po robocie Serwisu - świetna praca systemu, szybciutki cykl, no najwyższa klasa, co tu dużo opisywać - w końcu specjaliści się za to brali :)
Co do ergonomii to już miałem 98-mkę kiedyś więc jest mi dobrze znana. Po wyzerowaniu puściłem jakieś 100 exacta, 4,51 i 4,52, jeszcze nie wiem, co woli bardziej - mało czasu, plus mocny wiatr (przechodziły burze), plus dłuuugi brak treningu = bardziej się oqrviałem niż natrafiałem, potrzebuję jakiegoś całego bezwietrznego dnia żeby tor i sprzęt przestrzelać i jeszcze poprawić zero.

SZKŁO: strzelałem x10, świetna jasność i rozdzielczość, obawiałem się krzyża ale szczerze nie mam mu nic do zarzucenia, widoczny na każdym powiększeniu (1szy plan), wbrew pozorom bardzo czytelny, nie zasłania celów w krzaczorach. Bardzo dobry optycznie wybór pod HFT, potwierdzam wstępnie, co mówią inni. Wg mnie lepiej wykonany niż SS, lepszy krzyż, świetne wieżyczki, dobrze opisane. Ogólnie poziom wykonania bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, nie spodziewałem się takiej solidności i spasowania. Zobaczymy jak będzie dalej.

To tak na szybko, jeszcze tylko nauczyć się karabinka, potrenować, i można coś tam próbować na torze.
Wrzucam 2 najlepsze tarcze jakie wybiłem po 8 strzałów, nie jestem zadowolony (z siebie) ale niczego po pierwszym strzelaniu nie oczekiwałem. Te przekreślone górne otwory to od zamocowania w kulochwycie.

Aha, kurde ten karabinek jest mega sexy wg mnie :D :O :lol: Póki co się mocno polubiliśmy.

1 (4).jpg
1 (2).jpg
1 (1).jpg
1 (3).jpg
HW98 + Vortex Diamondback Tactical 4-16x44 FFP
HW40 + Delta MiniDot

Grupa LFS

Re: HW98 po Wiatrowym + Vortex Diamondback Tactical 4-16x44

Postprzez Zagorek » 8 cze 2020, o 19:26

Fajny opis. Wolę karabinki z dolnym naciągiem a z łamańców brałbym tylko LGV i właśnie 98. Podoba mi się ta gruba lufa, wyważenie i spust.
Co do vortex-a - a nie mówiłem, że będzie Pan zadowolniony :D
Czekam na pierwszą możliwość wspólnego postrzelania i rywalizacji z weteranem (nie to że starym) sprężyny. chętnie popykam z Twojego HW.
Walther LGU, BMK 40
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Grupa LFS

Postprzez pawlaczyskis » 8 cze 2020, o 21:37

PIWO to kiedy strzelamy? :D
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
HFT1 / NHFT / SILHOUETTE / PPN / 3GUN
http://www.SerwisWiatrowy.pl

Postprzez wolan » 12 cze 2020, o 15:29

Zagorek napisał(a):Co do vortex-a - a nie mówiłem, że będzie Pan zadowolniony :D (...) chętnie popykam z Twojego HW.

Chętnie dam popykać, co do lupy - miałeś rację :) PIWO
pawlaczyskis napisał(a):PIWO to kiedy strzelamy? :D

Aby jak najszybciej :D
HW98 + Vortex Diamondback Tactical 4-16x44 FFP
HW40 + Delta MiniDot

meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Karabinki