Pokorny lisek

Dyskusje, które nie mieszczą się nigdzie indziej ;)
Grupa LFS
Posty: 66
Dołączył(a): 13 maja 2016, o 20:49
Lokalizacja: Świdnik

Pokorny lisek

Postprzez Pavulon77 » 18 mar 2020, o 18:56

Witajcie!
Trochę glupio mi pisac po calej zimie nieobecnosci , ale coz ciagnie wilka do lasu, dzisiaj wyszedlem z domu po ostanim strzelaniu w jesieni, nie wiem moze to hibernacja, ale tak mnie odrzucilo do strzelania w zimie ze az strach, fakt faktem ze pracowalem troche. Zeby nie przedluzac przewietrzylem lufe dzisiaj porzadnie i nawet niezle mi poszlo po takiej przerwie, wszystkie ze stojacej, strzelalem na luzie, i z powrotem hormony odzyly. Czy aktualne sa jeszcze spotkania niedzielne w Boduszynie? Chetnie bym dolaczyl, czy jako dezerter zostane przyjety? Mam nadzieje ze dycydenci sie odezwa, chcialbym was zobaczyc i dolaczyc do grupy, co wy na to?

Avatar użytkownika
Posty: 994
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 09:49

Re: Pokorny lisek

Postprzez Jabu » 18 mar 2020, o 19:30

Nie jestem decydentem, ale wiem że Boduszynie jest nieaktualny. A w związku z wirusem w ogóle się na razie nie spotykamy :/

Grupa LFS
Posty: 844
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 11:01

Re: Pokorny lisek

Postprzez tompas » 18 mar 2020, o 20:18

W sprawie Boduszyna decyzja Jorgusia jest zgoła inna. I jak do tej pory się chyba nie zmieniła.

Avatar użytkownika
Posty: 994
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 09:49

Re: Pokorny lisek

Postprzez Jabu » 18 mar 2020, o 20:24

No to ja troszkę zgłupiałem, albo coś przegapiłem.

Grupa LFS
Posty: 66
Dołączył(a): 13 maja 2016, o 20:49
Lokalizacja: Świdnik

Re: Pokorny lisek

Postprzez Pavulon77 » 19 mar 2020, o 07:47

Jabu napisał(a):Nie jestem decydentem, ale wiem że Boduszynie jest nieaktualny. A w związku z wirusem w ogóle się na razie nie spotykamy :/

Zdrowy rozsadek , rozumiem, ze to na teraz , miejmy nadzieje ze troszke sie to uspokoi po paru ladnych tygodniach, dosc radykalnie podeszlismy do tematu, mysle ze przyniesie to oczekiwanmy efekt.

meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Dział ogólny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości