Frydek Mistek

Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 29 paź 2017, o 16:06
Lokalizacja: Bytom

Frydek Mistek

Postprzez Oko » 10 kwi 2018, o 11:29

Czy ktoś się wybiera do Frydek Mistek ? Zapisałem się, ode mnie jakieś 140 km, dwa dni strzelania. Biorę namiot, wałówę(by nie szlajać się za prowiantem) i coś na nacieranie. Maj będę miał zapchany fajnymi zawodami. :-D Najpierw 3.05 - Picnic Yogi Master Cup, 5-6.05 Morawski Puchar Skalice (Frydek Mistek), 20.05 Majówka z FLS i na koniec 25-27.05 Tawerniaki - Zlot w Bojanowie. Kruca fuks, :/ a kiedy mam ryby łowic? ;) :D

http://forum-bron.pl/viewtopic.php?f=159&t=168936
Nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się przyzwoicie.
Boję się tych, którzy nie mając predestynacji, zajmują stanowiska, do których nie są powołani. Bo w tych ludziach małych rodzi się właśnie nikczemność, rodzi się największy obszar nikczemności.

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: Frydek Mistek

Postprzez Zagorek » 10 kwi 2018, o 12:21

5-6.05 są mistrzostwa Polski i wybieram się z Sylwkiem, Jorgusiem i klanem Pawlaków. Dużo osób narzekało na beżowym o zbiegu terminów i nieprzemyślanym terminie przez Czechów.
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 29 paź 2017, o 16:06
Lokalizacja: Bytom

Re: Frydek Mistek

Postprzez Oko » 10 kwi 2018, o 15:40

Sory, nie planowałem tego wyjazdu więc mi ten termin uciekł. :/ Jedzie od Was silna ekipa i to powinno zapewnić dobre wyniki, życzę powodzenia. :-D

Nie chcę specjalnie namawiać, ale może Tompas wpadłby do mnie 2.05. Zaliczymy za jednym zamachem zawody u Yogiego i Frydek Mistek. Pisz lub dzwoń Tomek. Coś może wykoncypujemy. :D
Nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się przyzwoicie.
Boję się tych, którzy nie mając predestynacji, zajmują stanowiska, do których nie są powołani. Bo w tych ludziach małych rodzi się właśnie nikczemność, rodzi się największy obszar nikczemności.

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1535
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 20:24
Lokalizacja: Wola Mrokowska k/Lublina

Re: Frydek Mistek

Postprzez Erni » 10 kwi 2018, o 19:35

Chętnie bym wpadł do Was na małe co nieco, ale terminy napięte, jak skóra bębnie, więc niestety nie tym razem.
Dzięki Zdzisiu za pamięć o nas :-D
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Łucznik Wz 1970
Pardini K12
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl

Grupa LFS
Posty: 844
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 11:01

Re: Frydek Mistek

Postprzez tompas » 12 kwi 2018, o 19:22

Zdzichu dzięki ,że w ogóle bierzesz mnie pod uwagę w temacie wspólnego strzelania.Sam wiesz jaki ze mnie strzelec.Ale ja nie o tym chciałem ,otóż wczoraj wróciłem z Mazur bo odzywa się moja druga pasja żeglarstwo.Stawialiśmy naszą łódkę na wodzie po zimie.No i właśnie nie mogę w łykend 1 Majowy pojechać bo wybieramy się ponownie na Mazury przygotować łódkę do sezonu.Sam wiesz ile jest po zimie z łodzią do roboty.Zresztą co tu gadać sam bym się i tak do Ciebie nie wybrał ,nie te lata.Nie mówię ,że nie jeszcze nie nieraz może się przydarzyć. Pozdrawiam Cie Kolego i widzę ,że z wiosną wstąpiły w Ciebie nowe siły.
I oby jak najdłużej.

meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Spotkania/wyjazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości