Warszawa Siekierki 3/4 lutego

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: Warszawa Siekierki 3/4 lutego

Postprzez Zagorek » 18 lut 2018, o 17:42

Porównanie BMeK - nie widzę różnicy w samej pracy systemu. Moja troszkę głośniejsza, nie wiem czy ma jakieś przegrody w osłonie lufy. Dźwignia naciągu u mnie lżejsza. Ja ostatecznie strzelałem z LGU bo na zerze jak otworzyłem jakaś nową paczkę to siewnik był w BMK. Nie chciałem marnować czasy na zabawę w ustawienia. Paweł koniecznie do wymiany montaż. Karabinek robi zajebiste skupienie. Wyczyniał Pawłowi jakieś dziwne harce na torze. Strzelane kilka razy zero w trakcie toru i duże poprawki w każdą stronę. Okazało się, że montaż nie trzymał, trzeba było po pełnym albo nawet więcej obrotu kluczem każdą z czterech śrub montażu na szynie dokręcać. LGU trzyma rewelacyjnie powtarzalnie od kilku miesięcy. Nowa lupka nadal do opanowania bo za bardzo ostrzy i nie pomaga w ocenie dystansu. BMK-ę muszę wziąć na porządne dobranie śrutu, zerowanie, ustalenie poprawek itd. bo inaczej to nie ma sensu zabawa. Ale to zapewne jak będzie cieplej. Na szczęście LGU bez zarzutu.
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 467
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 17:04
Lokalizacja: Kłodnica/Lublin

Re: Warszawa Siekierki 3/4 lutego

Postprzez vickers82 » 18 lut 2018, o 17:42

95% jest git, te 5% co nie jest git to jest konieczność wymiany montażu, dziś prawie lupa spadła mi z karabina :-D
Ale ogólnie na 15m na szybko z klęczaka robi jeden otwór, Zagorek mi świadkiem :-D

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 467
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 17:04
Lokalizacja: Kłodnica/Lublin

Re: Warszawa Siekierki 3/4 lutego

Postprzez vickers82 » 18 lut 2018, o 17:51

95% jest git, te 5% co nie jest git to jest konieczność wymiany montażu, dziś prawie lupa spadła mi z karabina :-D
Ale ogólnie na 15m na szybko z klęczaka robi jeden otwór, Zagorek mi świadkiem :-D

EDIT:
w HFT2 mam większe doświadczenie od Pawła bo On nie ma prawie wcale :lol:


Bez przesady. Nie prawie wcale tylko wcale wcale :D
Z tym fizycznie to prawda, dwa dni latania z berylem po lesie daje mi mniej w kość niż trening z BMK ;)
No i nie wiedziałem że strzelanie ze stojaka do figur może być tak fajne :D

Poprzednia strona
meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Spotkania/wyjazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości