04-02-2018 II Zawody Pucharu Zimowego-Bohumín

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: 04-02-2018 II Zawody Pucharu Zimowego-Bohumín

Postprzez Zagorek » 5 lut 2018, o 15:12

No co tam szczelcy, nie wrócili z wyprawy, żadnych fotek nie majo?
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1132
Dołączył(a): 1 cze 2017, o 14:43
Lokalizacja: Lublin

Re: 04-02-2018 II Zawody Pucharu Zimowego-Bohumín

Postprzez Bensa » 5 lut 2018, o 15:19

Zdjęcia majo, nie majo, ale wyniki to całkiem spoko majo. :-D
AA S400 + Vortex Crossfire II 6-18x44,
Hammerli 480,
HW40 + Walther 2x20,
SHARP INNOVA 1210 + DOE 6x32 S AO MD.

Grupa LFS
Posty: 844
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 11:01

Re: 04-02-2018 II Zawody Pucharu Zimowego-Bohumín

Postprzez tompas » 5 lut 2018, o 19:13

No zrobiliśmy jakieś zdjęcia ale ja nie potrafię ich dodać do tego tekstu. W każdym bądź razie ja ustrzeliłem 41 punktów na 60 możliwych a Ernii był dużo lepszy ale niech sam się pochwali.Przekonałem się dobitnie jak ważną jest odpowiednia luneta do tego rodzaju strzelania moja była beznadziejna bo nie widziałem w ogóle kilzon figurek od 8 do 12m a było ich kilka i to perfidnie postawionych jak nie na drzewie wysoko to w otworze pnia i oczywiście w najmniejszym wymiarze.Ale szkołę dostałem dobrą i wiem co jest nie tak.Zdzicho jest doskonałym nauczycielem w temacie strzelania HFT byliśmy razem w grupie ,a czwarty uczestnik naszej grupy Krzysiek w dogrywce zajął 2 miejsce (jak się nic nie zmieniło).To na razie tyle żeby zaspokoić Waszą ciekawość.Jak będziecie jeszcze chcieli to coś tam napiszę.

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: 04-02-2018 II Zawody Pucharu Zimowego-Bohumín

Postprzez Zagorek » 5 lut 2018, o 21:06

Wyniki wynikami mi bardziej chodzi o wrażenia z pobytu, jakieś pikantne ploteczki itp. :D
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1535
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 20:24
Lokalizacja: Wola Mrokowska k/Lublina

Re: 04-02-2018 II Zawody Pucharu Zimowego-Bohumín

Postprzez Erni » 5 lut 2018, o 22:09

Pojechalim, pogadalim, popilim, poszczelalim, znów pogadalim no i wrócilim.
Cośmy z Tomkiem przeszli, to nasze :-D
Warto było i nie żałuję, że pojechałem.

Zagorek napisał(a):Wyniki wynikami mi bardziej chodzi o wrażenia z pobytu, jakieś pikantne ploteczki itp. :D

Pikantne ploteczki to tylko dla zasłużonych strzelców, a nie dla domowych pierzynowców :D

Droga w obie strony przebiegła świetnie, szybko i bezproblemowo, choć niedziela przywitała nasz na biało. Im bliżej Czech, tym mniej śniegu.
Gościna u naszego gospodarza.... BEZCENNA.
Zdzisio żyje normalnie w Oazie Spokoju. Zalew ma dosłownie o 1/4 rzutu beretem. Po prostu pięknie.
Kilka fotek z pobytu w Zdzisiowni ;)
https://photos.app.goo.gl/c1zVxTJKndROHCFm1

Zdzisław to prawdziwa chodząca encyklopedia wiedzy i dobrych pomysłów, a przy tym dusza człowiek :-D

Zawody fajne, poznałem kolejną porcję fajnych ludzi, m.inn. Kubajza, który był przedstawiony jako główny organizator Zimnych Zawodów HFT w Bohumine.

Kilka fotek z Bohumina

https://photos.app.goo.gl/w2INFJkoNZ0KgmRj2

Same zawody ok. Grupy po 3 / 4 / 5 osób,
Strzelanie w formule 30x1
Figurki niesamowicie urozmaicone, większość to lizaki (jak w Zakrzowie) ustawione pod różnymi kątami, najczęściej poziomo lub pod kątem 45 stopni.
Śmieliśmy się z Kubajzem...
- Jakie macie figurki ?
- Lizaki
- I jakie jeszcze?
- Lizaki
- A jeszcze jakieś inne figurki macie?
- Ano, mamy, lizaki
- I tylko lizaki?
- Ne, mamy jeszcze take malutkie lizaki :D

Co do mojego wyniku, to nie jestem za bardzo zachwycony, po części ogarniam nową lupkę - jeszcze nie dogadałem się z nią do końca.
Ustrzeliłem 48/60 i to nie jest dla mnie powód do dumy, ale... Brak treningu robi swoje.
HFT1 wygrał Adik, drugie miejsce zajął Krzysiek Kowalczyk, kto był trzeci nie wiem, nie zaglądałem jeszcze na wyniki.
Więcej opowiem na którejś z naszych comiesięcznych "środownic".
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Łucznik Wz 1970
Pardini K12
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1535
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 20:24
Lokalizacja: Wola Mrokowska k/Lublina

Re: 04-02-2018 II Zawody Pucharu Zimowego-Bohumín

Postprzez Erni » 6 lut 2018, o 19:11

Chyba już wiem, co robiłem nie tak, że nic nie było widać żadnych moich fotek.
Teraz widać?
Linki poprawione w poprzednim poście.
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Łucznik Wz 1970
Pardini K12
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: 04-02-2018 II Zawody Pucharu Zimowego-Bohumín

Postprzez Zagorek » 6 lut 2018, o 20:00

No i teraz widzę, że niepotrzebnie prosiłem o foty. Bo mi szkoda :( A ekipa niezła się zebrała, gratki panowie.
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 29 paź 2017, o 16:06
Lokalizacja: Bytom

Re: 04-02-2018 II Zawody Pucharu Zimowego-Bohumín

Postprzez Oko » 7 lut 2018, o 16:03

Dopiero dzisiaj trochę odsapnąłem. W poniedziałek przyjechał mój serdeczny kolega z którym nie widziałem się szmat czasu. Teraz więc mam chwilę, by napisać choć parę słów podziękowania za odwiedziny Tomka i Sylwka. Nagadaliśmy się chyba do bólu szczęki :D Następnego ranka wyjazd do Bohumina i ciąg dalszy pogaduchów. ;) Organizatorzy pozwolili iść nam w jednej grupie do której dołączył krzysztofK i znowu nie obyło się bez pogaduszek, jednym słowem było nam wesoło i sympatycznie.
Chcialem gospodarzom zapłacić za gulasz którym nas poczęstowali i tu zdziwko nie moje lecz gospodarzy :O - to jest poczęstunek powiedziały mi panie Kto chciał mógł jeszcze skorzystać z gorącej kawy lub cherbaty też za friko. Rozpalili ognisko, by ci którzy zmarzli mogli się ogrzać, a wszystko w ramach 400 kć = 50 zł. Nie chodzi o poczęstunek czy o wysokość startowego, ale widać było, że starają się zadbać o swoich gości. To było niezwykle sympatyczne. :-D Postanowiłem, że jak mi tylko zdrowie i czas pozwolą, to będę wpadał do Oldy i Vladimira na każde zawody jakie zorganizują. Jest mi przyjemniej gdy wiem, że zapraszają mnie nie po to by dostać ode mnie kasę, ale dla tego, że chcą coś zrobić bez interesownie dla braci strzeleckiej. Składka ma być składką na organizację zawodów plus niewielki naddatek na amortyzację sprzętu. Uważam, że jak się chce robić biznes, to trzeba to jasno powiedzieć, powiedzieć że robi się komercję i płacić podatki. W żadnym wypadku nie ściemniać, że to praca społeczna.
Zagorku, szkoda, że Cię nie było. Pewnie gadalibyśmy do samego rana :D , a czas na sen byłby dopiero w czasie tej godziny dojazdu do Bohumina. :lol:
Podsumowując, było mi ogromnie miło Was gościć i dawno się tyle nie nagadałem oraz nie wymieniłem tylu doświadczeń. Pewnie te przesympatyczne pogaduchy dokończymy dopiero w maju. Chyba, że ściągniecie sobie skypa i np. dokończymy pogaduchy o ChairGun-ie. ;) :-D
Nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się przyzwoicie.
Boję się tych, którzy nie mając predestynacji, zajmują stanowiska, do których nie są powołani. Bo w tych ludziach małych rodzi się właśnie nikczemność, rodzi się największy obszar nikczemności.

Avatar użytkownika
Posty: 2562
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

Re: 04-02-2018 II Zawody Pucharu Zimowego-Bohumín

Postprzez pawlaczyskis » 7 lut 2018, o 17:47

Kurdę zazdroszczę wyjazdu! Swoją drogą decyzja o rezygnacji mimo, że ciężka okazała się słuszna. Przez trzy dni nie schodziło ze mnie 39* :/ DO NASTĘPNEGO!

PS. Erni fotki chodzą jak trzeba! :) Co zrobiłeś?
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1535
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 20:24
Lokalizacja: Wola Mrokowska k/Lublina

Re: 04-02-2018 II Zawody Pucharu Zimowego-Bohumín

Postprzez Erni » 7 lut 2018, o 18:15

Zdzisiu, móc być Twoim gościem - bezcenne.
Serdecznie dziękujemy za niesamowitą gościnę.
Jesteś nie tylko świetnym kompanem do pogaduch, super gospodarzem, ale i zajefajnym kompanem na tor - czego doświadczyłem drugi raz, w mojej jakże króciutkiej karierze - mało wybornego ;) - strzelca HFT.
O ChairGun-ie pogadamy jeszcze nie raz i nie dwa :-D Dzięki Tobie już jako tako wiem, o co w tym chodzi.
Dużo by pisać o tym wszystkim... To po prostu trzeba przeżyć samemu.

pawlaczyskis napisał(a):....Erni fotki chodzą jak trzeba! :) Co zrobiłeś?

Zrozumiałem, co robiłem nie tak, ale o tym innym razem.
Jak tylko znajdę trochę więcej czasu, poprawię wszystkie inne walnięte linki do zdjęć.

A następnym razem cholerniki wy jedne, macie trzymać się z dala od wszelakiego choróbska, i nie udawać tam żadnego Pudziana, bo latka niestety już nie te :evil:
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Łucznik Wz 1970
Pardini K12
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl

Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 29 paź 2017, o 16:06
Lokalizacja: Bytom

Re: 04-02-2018 II Zawody Pucharu Zimowego-Bohumín

Postprzez Oko » 7 lut 2018, o 19:45

Erni napisał(a):
A następnym razem cholerniki wy jedne, macie trzymać się z dala od wszelakiego choróbska, i nie udawać tam żadnego Pudziana, bo latka niestety już nie te :evil:


Skończysz 30 lat - zwolnij, minie ci 40-tka - zwolnij, walnie ci 50 wiosna - zwojnij, 60 już w tyle - zwolnij, a jak minie ci 70-ta zima - p....ol i nie rób już nic. Zajmuj się tylko samymi przyjemnościami i to w rosądnych ramach. ;) :-D

Dawid, Twoja decyzja o pozostaniu w domu bardzo rozsądna. Temperatura 39*C, to sytuacja która staje się już bardzo niebezpieczna, przy 40*C ścina się białko, a wystarczy jeszcze kilka stopni więcej i dorosła osoba może się przekręcić.
Nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się przyzwoicie.
Boję się tych, którzy nie mając predestynacji, zajmują stanowiska, do których nie są powołani. Bo w tych ludziach małych rodzi się właśnie nikczemność, rodzi się największy obszar nikczemności.

Avatar użytkownika
Posty: 2562
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

Re: 04-02-2018 II Zawody Pucharu Zimowego-Bohumín

Postprzez pawlaczyskis » 7 lut 2018, o 20:05

Tu cała akcja polegała na tym, że jeszcze około 1100 potwierdzałem miejsce w aucie i pompowałem kartusze na wyjazd! Poważnie. Później z miejsca mnie "rozbierało" i jak dzwoniłem z ciężkim sercem do Sylwka, że nie jadę to nie minęło więcej jak dwie godziny czyli 1300. Gorączka już się pojawiła, ale jeszcze nie taka z przytupem. O 1500 Aga dowiozła mnie do domu i od tamtej pory to już cień człowieka... NO ALE MY NIE O TYM! ;) Zazdroszczę wyjazdu i o ile będzie taka możliwość to liczę na wspólne postrzelanie! :) Pozdrawiam!!!
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl

Grupa LFS
Posty: 844
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 11:01

Re: 04-02-2018 II Zawody Pucharu Zimowego-Bohumín

Postprzez tompas » 7 lut 2018, o 21:07

Witam i pozdrawiam moich bohuminskich towarzyszy !
Nie wiem co mnie co mnie wyciągnęło z domu na te zawody,przecież uprawiam inny rodzaj strzelania, ale nie żałuję żadnej chwili spędzonej tam z Wami.Mimo ,że nie przyniosłem zbytniej chluby naszemu Forum , to pozyskane doświadczenia są dla mnie bezcenne.Zdzisiu i Sylwku że by nie Wy , to po pierwsze by mnie tam nie było a dzięki radom i podpowiedziom Zdzicha to mój wynik byłby żałosny.Dzięki Wam za wszystko , za transport za gościnę i za naukę.W zasadzie
mój pierwszy wyjazd na zewnątrz i to od razu za granicę kraju. :O No dobrze dosyć tego dziękowania i chwalenia się Zdzichu zapraszamy Cię do Lublina wikt i nocleg masz zapewniony o to się nie musisz martwić u nas jest też wiele do pokazania.

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 393
Dołączył(a): 30 sie 2017, o 21:14

Re: 04-02-2018 II Zawody Pucharu Zimowego-Bohumín

Postprzez Ixi_ATV » 7 lut 2018, o 22:07

Zdjęcia super :) wyjazd z tego co widzę i czytam był udany i pełen pozytywnych emocji :) tak trzymać

Poprzednia strona
meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Spotkania/wyjazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości