Wyzwanie

Avatar użytkownika
Posty: 1504
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 16:08

Re: Wyzwanie

Postprzez Łeza » 5 gru 2017, o 13:38

Może.

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 326
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Wyzwanie

Postprzez Jadzia » 5 gru 2017, o 13:58

Niestety, organizowanie spotkania strzeleckiego w środku dnia, na tygodniu to nie jest kwestia chęci/niechęci i podjęcia wyzwania/nie podjęcia wyzwania - tylko braku możliwości wzięcia dnia wolnego przez osoby pracujące. Zagorek dał świetną propozycję - zrobić to w weekend, bez naruszania spraw służbowych, przygotować się jak trzeba.

Avatar użytkownika
Posty: 2562
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

Re: Wyzwanie

Postprzez pawlaczyskis » 5 gru 2017, o 14:10

Ale Cyranek Ty ten lokal ZE ŚWIATŁEM! na jutro masz? No bo jeśli tak to o której to miało by być? Jak cała reszta jest brakuje tylko obsługi i sprzętu to temat nie jest stracony. Byle przed 1900 zamknąć temat :D
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: Wyzwanie

Postprzez Zagorek » 5 gru 2017, o 14:33

To nie jest żadne wyzwanie. Organizacja lotu balonem w kanałach to wyzwanie. To jest tylko mało przemyślana prezentacja strzelectwa pneumatycznego. Dałem propozycję aby to wszystko ogarnąć na wysokim poziomie, który zapewni frajdę ze spotkania obu stronom i chęć przyłączenia się do nas nowych osób.
Podaj miejsce, które zorganizowałeś i godzinę a przyjadę niezależnie gdzie i o której to będzie. Podaj ilość osób biorących udział. Rozumiem, że Ty i syn będziecie do pomocy. Będę miał karabiny x 2 sprężynowe, 2 x pcp, bullpupa, pistolet i kalibry 4,5 mm i 5,5 mm.
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 355
Dołączył(a): 3 paź 2016, o 17:47
Lokalizacja: Lublin Czuby

Re: Wyzwanie

Postprzez Cyranek9 » 5 gru 2017, o 15:43

Dzięki za zaangarzowanie i podjęcie tematu bo ostatecznie wyszło na to że dalibyśmy radę to zrobić i to najbardziej cieszy
ale po rozmowie z Zagorkiem jednak temat zamykamy, z kilku względów bo np ja wcześniej zgodziłem się że przyjdę na dyżur do pracy, administrator "tytoni" w końcu przyznał się że jeden z najemców na parterze zrobił jakiś sajgon nie do przejscia i trzeba by to uprzątać więc... (a odesłał mnie do syndyka bo pewnie myślał że ten się nie zgodzi a syndyk się zgodził), no i najważniejsza sprawa że przeca jutro mamy spotkanie :)
Tak więc dzięki za chęci że jednak "dało by się"
Pozdrawiam serdecznie
Hatsan 90, HW97k, HW40, kiepski awatar i uszczypliwy komentarz

Poprzednia strona
meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Spotkania/wyjazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości