LFS SILHOUETTE CHALLENGE NO.8 - 09.09.2018

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2533
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: LFS SILHOUETTE CHALLENGE NO.8 - 09.09.2018

Postprzez Zagorek » 7 wrz 2018, o 17:56

JUŻ obstawiłem i nie powiem na kogo może tylko tyle, że lepiej wygląda w sukience niż pozostali strzelcy :-D
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 326
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Re: LFS SILHOUETTE CHALLENGE NO.8 - 09.09.2018

Postprzez Jadzia » 7 wrz 2018, o 18:02

:D :D :D

Podnosić presję i badać umiejętności radzenia sobie ze stresem...ehhh...cały Zagorek...

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2533
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: LFS SILHOUETTE CHALLENGE NO.8 - 09.09.2018

Postprzez Zagorek » 7 wrz 2018, o 18:05

Co Cię nie zabije to Cię wzmocni :-D Poza tym skąd wiesz, że tylko Ciebie widziałem w sukience :twisted:
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 12 cze 2018, o 18:14
Lokalizacja: Lublin

Re: LFS SILHOUETTE CHALLENGE NO.8 - 09.09.2018

Postprzez Gudysart » 8 wrz 2018, o 14:16

Jakiś gadżet dla wszystkich biorących udział też byłby miły.
"Jeśli chcesz pokoju przygotuj się do wojny"
Hatsan AT44-10 + Delta Optical Entry 3-12x42 AO MD
Slavia 631

http://gudysart.dynamic-dns.net:8082

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2533
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: LFS SILHOUETTE CHALLENGE NO.8 - 09.09.2018

Postprzez Zagorek » 9 wrz 2018, o 17:47

Serdeczne gratulację dla zwycięzcy i całego podium Brawo :!: Dla pozostałych gratulacje za wytrwałość przez cały cykl i dobre towarzystwo. Andrzejowi podziękowania za miejscówkę - gdyby nie Ty nic by z tego nie było DZIĘKUJĘ.
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Avatar użytkownika
Posty: 2563
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

Re: LFS SILHOUETTE CHALLENGE NO.8 - 09.09.2018

Postprzez pawlaczyskis » 9 wrz 2018, o 18:13

Dzisiejsze wyniki:

1. Łeza - 28pkt
2. Sid - 27pkt
3. Ixi - 26pkt


I tymi wynikami zakończyliśmy zmagania ligi. W ostatecznym rozrachunku po 8 emocjonujących spotkaniach (liczone 5 najlepszych startów) podium:

1. Sid - 496% (131pkt)
2. Łeza - 496% (127pkt)
3. Jadzia - 489% (122pkt)

GRATULACJE!!!


Pełna tabela: https://drive.google.com/file/d/1PjX7JT ... sp=sharing

Na podsumowanie - wyszło nam to wszystkim REWELACYJNIE ;) Z pomysłu "spotkajmy się w czwartek postrzelać" wyszła rewelacyjna impreza! Kształtujaca charaktery, trzymająca do samego końca w napięciu, pełna dramatycznych upadków jak i niewiarygodnych wzlotów :D Dzięki lidze kilka osób odkopało z szaf karabinki :D Poziom ze strzelania na strzelania widocznie wzrastał! Mam nadzieję, że to nie ostatnie takie nasze przedsięwzięcie!! :D A żeby nie było zbyt nudno już zapowiadam sylwetkową zimową ligę pistoletową :D Dziękuję wszystkim startującym!!! :) Do następnego!! :D

PS. Kto ma zdjęcia?? ;) :D
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 326
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Re: LFS SILHOUETTE CHALLENGE NO.8 - 09.09.2018

Postprzez Jadzia » 9 wrz 2018, o 18:26

Bardzo bardzo bardzo wszystkim dziękuję za wspólne sylwetkowanie przez ostatnie dwa miesiące. Strzelanie strzelaniem, ale fakt, że w tak fajnym, sporym gronie udało nam się regularnie spotykać jest na prawdę budujący. To były po prostu bardzo miło i konstruktywnie spędzone popołudnia! Cieszy mnie bardzo, ze w temat wkręcil się TomPas, który początkowo zawsze ze stolikiem, teraz pięknie strzela sylwetki i HFT. Cieszy, że regularnie przyjeżdża nowy, wartościowy członek lubelskiej grupy - Gudyś. Fajnie, że dołączył zapalony do strzelania Mysza i też ciśnie mimo że lupa nie ułatwia. Super, że jest z nami Locutus, wyniki pokazują, że odkurzenie karabinka było dobrym krokiem. Nie wspominam nawet o stałym składzie, bez którego nic by się nie udało. Kurde, brzmi to jak jakaś przemowa :lol: :lol: :lol: nie miało być patetycznie :P ale nie da się ukryć, że fajnie te sylwetki wypaliły i pod względem treningu i pod względem zżycia grupy.

Wielki udział ma w tym Jorguś, teren z zapleczem - czego chcieć więcej! Dzięki!

Gratulacje dla Dawida za pierwsze miejsce i dla Lezy za drugie! Niestety druga seria kompletnie zepsuta, ale mam nadzieję, że jeszcze będzie szansa się zmierzyć :twisted: :twisted: Brawo dla Was!
Spójrzcie na tabelę - tak na prawdę u większości widać progres, regularne strzelanie przynosi efekty.
Brawo dla Doroty! Bardzo ładny wynik!

Strzelanie sylwetkowe jest rewelacyjne! Uczy precyzyjnego strzelania, ale także, a może nawet PRZEDE WSZYSTKIM koncentracji, umiejętności wyłączenia uwagi ze wszystkiego co dzieje się wokół i panowania nad emocjami.

Dzięki raz jeszcze!

Avatar użytkownika
Posty: 1504
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 16:08

Re: LFS SILHOUETTE CHALLENGE NO.8 - 09.09.2018

Postprzez Łeza » 9 wrz 2018, o 19:34

Dzięki, dzięki, dzięki!

Dzięki dla Dawida za pomysł i ruszenie tematu. Zaczęło się na spontanie, a wyszło rewelacyjnie. Myślę że to początek czegoś dużego i ciekawego. Będziemy rozwijać tą ligę, oj będziemy 8-)

Dzięki dla Jorgusia za udostępnianie terenu. WIELKIE, WIELKIE DZIĘKI! Teren to podstawa działania grupy. Liczę że kolejna liga będzie z Twoim aktywnym uczestnictwem ;)

Dzięki wszystkim biorącym udział w sylwetkowych zmaganiach. Atmosfera jaką tworzymy jest świetna, wręcz rodzinna, co bardzo buduje. Pozytywne relacje i dobrze spędzony czas przede wszystkim, reszta to tylko dodatek ;)

Gratuluję wszystkim wyników! Tabela świetnie pokazuje progres całej grupy.

Genialna końcówka, gdzie mogło wydarzyć się wszytko. Emocje do ostatniego muflona! Super!

Dzięki jeszcze raz wszystkim za wspólnie spędzony czas!

To kiedy startujemy z ligą pistoletową?! :twisted:

Avatar użytkownika
Posty: 36
Dołączył(a): 10 sie 2018, o 21:34
Lokalizacja: Lublin

Re: LFS SILHOUETTE CHALLENGE NO.8 - 09.09.2018

Postprzez Mysza » 9 wrz 2018, o 20:02

Z mojej strony WIELKIE podziękowania dla wszystkich. Za dobre przyjęcie (choć pod koniec ligi), konstruktywną krytykę i cenne rady, za stworzony klimat oraz chęci do organizowania i działania.
Finalistom gratuluję!
Oby tak dalej!

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 393
Dołączył(a): 30 sie 2017, o 21:14

Re: LFS SILHOUETTE CHALLENGE NO.8 - 09.09.2018

Postprzez Ixi_ATV » 9 wrz 2018, o 20:20

Przede wszystkim wielkie PODZIĘKOWANIA za tak wspaniałe tygodnie :) faktycznie zaczęło się tak po prostu z pomysłu "rewelacyjnego " a skończyło po prostu genialnie. Fantastycznie że wiele osób tydzień w tydzień przyjeżdżało strzelać i dobrze się bawić. Super że mamy nowych członków lfs, którzy na prawdę pięknie poprawiają swoje wyniki mimo różnych przeciwności.
Super buduje to, że jesteśmy coraz silniejszą grupą co widać :twisted: - siejemy strach haha

Tabele na prawdę pokazują progresy i zmagania uczestników, każdy miał mniejsze lub większe problemy ale jednak dawaliśmy z siebie wszystko co było widać zwłaszcza dziś :) rywalizację czuć było w powietrzu. Zagorek mimo bólu ręki dał dziś radę pięknie strzelić 2 serię tak samo Rycho :) TomPas również pokazał że jednak da się bez stolika :) jak słusznie zauważyła Jadzia - super postęp a przede wszystkim chęć!! Widać też postępy nowych uczestników. No po prostu brak słów jak się rozwijamy :)

Wyniki są niesamowite bo widać poprawę w strzelaniu z każdym tygodniem ale najważniejsze że tak licznie i chętnie się spotykamy :) to napędza i daje motywację.

Dziękuję Jorguś za udostępnienie terenu bo bez tego pewnie nie byłoby to możliwe lub bardzo trudne do zrobienia a tak mamy szerokie pole do nauki - DZIĘKUJEMY :-D

Gratuluję zwycięzcom podium :) walka była zażarta aż emocje kupiły w powietrzu oraz wszystkim uczestnikom bo dziś każdy pokazał że MOŻNA

Dziękuję Łezie za różnego rodzaju modyfikacje karabinka, które przełożyły się na dużo lepsze wyniki :) oraz wszystkim za dobre rady. W końcu też znalazłam odpowiednią pozycje na stabilniejsze strzelanie.

Jadziu dziękuję za dobrą motywację bo jak stawałam z Tobą do sylwetek to był lekki dreszczyk napięcia :) i dużo śmiechu.
Miło było się też raz dogrywać z czołówka - moje pierwsze super doświadczenie i zupełnie inne emocje 8-)

Podsumowując mam już chęć strzelać sylwetki więc nie mogę się doczekać kolejnej ligi :twisted: a przede wszystkim spotkania z wami wszystkimi, dobrej zabawy oraz kupę UŚMIECHU

Do następnego :-D :-D :-D

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1535
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 20:24
Lokalizacja: Wola Mrokowska k/Lublina

Re: LFS SILHOUETTE CHALLENGE NO.8 - 09.09.2018

Postprzez Erni » 9 wrz 2018, o 20:35

No to ja już w zasadzie nie będę się po Was wszystkich powtarzał.
Może tylko od siebie dodam, że pierwszej kolejności OGROMNE podziękowania dla Andrzeja, za udostępnienie terenu wraz z całym zapleczem.
GRATULUJĘ pudłowiczom wyniku. Piękne wyniki.
Patrząc na tabelę, ewidentnie widać progres każdego uczestnika Naszej Ligii.
Gratulacje dla każdego z osobna za samozaparcie w uczestnictwie naszych spotkań.
Tak trzymajcie ferajna :-D

P.S.
Cholernie podoba mi się strzelanie sylwetkowe, a pomyśleć, że jeszcze kilka miesięcy temu czołgiem nikt by mnie do tego nie zaciągnął :D

Kilka fotek :-D
https://photos.app.goo.gl/CxJnUQ617hAHFTCm9
Załączniki
IMG_20180909_160433.jpg
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Łucznik Wz 1970
Pardini K12
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl

Avatar użytkownika
Posty: 1504
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 16:08

Re: LFS SILHOUETTE CHALLENGE NO.8 - 09.09.2018

Postprzez Łeza » 9 wrz 2018, o 20:40

Dzięki Erni za fotki :D

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1535
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 20:24
Lokalizacja: Wola Mrokowska k/Lublina

Re: LFS SILHOUETTE CHALLENGE NO.8 - 09.09.2018

Postprzez Erni » 9 wrz 2018, o 20:47

Spokoo lolo :-D
Nie ma sprawy i do usług :-D
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Łucznik Wz 1970
Pardini K12
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 12:53
Lokalizacja: LubLin

Re: LFS SILHOUETTE CHALLENGE NO.8 - 09.09.2018

Postprzez Locutus » 9 wrz 2018, o 21:17

Dołączam się do powyższych podziękowań i gratulacji ;)

Z niecierpliwością czekam na kolejną ligę - niekoniecznie za rok....

O ile Dawid (oczywiście w obawie przed konkurencją :P ) nie "spapra mi 'niechcący' HW'si" :P :P :P to obiecuję regularne treningi i poprawę wyników :D


A dla wszystkich uczestników:
https://www.youtube.com/watch?v=hSTivVclQQ0
ΣW = ΣR

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1133
Dołączył(a): 1 cze 2017, o 14:43
Lokalizacja: Lublin

Re: LFS SILHOUETTE CHALLENGE NO.8 - 09.09.2018

Postprzez Bensa » 10 wrz 2018, o 12:23

Przede wszystkim gratulacje dla "pudłowiczów" i podziękowania dla gospodarza, bo bez terenu (i to jakiego) można by o takim przedsięwzięciu tylko pomarzyć.
Wynik mój nie powala, ale już czekam na zimową ligę pistoletową.
Mam nadzieję, że tu bardziej zaistnieję.
AA S400 + Vortex Crossfire II 6-18x44,
Hammerli 480,
HW40 + Walther 2x20,
SHARP INNOVA 1210 + DOE 6x32 S AO MD.

Poprzednia stronaNastępna strona
meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Spotkania/wyjazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości