DWUBÓJ TAWERNIANY

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1132
Dołączył(a): 1 cze 2017, o 14:43
Lokalizacja: Lublin

Re: DWUBÓJ TAWERNIANY

Postprzez Bensa » 1 paź 2017, o 17:37

Uff, Ixi już mnie uspokoiła co do Zagorka. :D
AA S400 + Vortex Crossfire II 6-18x44,
Hammerli 480,
HW40 + Walther 2x20,
SHARP INNOVA 1210 + DOE 6x32 S AO MD.

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: DWUBÓJ TAWERNIANY

Postprzez Zagorek » 1 paź 2017, o 18:22

Impreza super ciekawa. Połączenie dwóch dyscyplin w jednym miejscu świetne. Czekam teraz na HFT + strzelanie z łuku :D Z tego jeszcze nie strzelałem :twisted: Cała ekipa Lubelska może być wzorem do naśladowania i nie chodzi tylko o wyniki. W większym gronie, które wciąż wzrasta tym milej. Dzięki za świetnie spędzony czas. A szczęście jest z ludźmi szczęśliwymi to i nasza juniorka przestrzeliła dechę (tata miał radochę podwójną) i Robert dostał nagrodę za szczęśliwą "13" (wszak to dzień moich urodzin).
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Posty: 73
Dołączył(a): 17 mar 2015, o 13:23

Re: DWUBÓJ TAWERNIANY

Postprzez yaro » 1 paź 2017, o 18:27

Dzięki za gratulacje, dzisiaj gwiazdą to został Zagórek :)
Sam niestety położyłem HFT bo nie wpadłem, że mogłem zamienić cieknący kartusz z drugim karabinkiem a ten drugi celownik ... no nie przepadam za nim i nie był dobrze ustawiony, wiem wiem, złej baletnicy.....
Pistoletem nie nadrobiłem a w dogrywce dostałem inny pistolet i strzelanie było bez sprawdzania.
Mniejsza z tym, niezależnie od rezultatów największa wartość to oderwanie od codzienności, miło spędzony czas w gronie sympatycznych ludzi, cóż chcieć więcej?
Ostatnio edytowano 1 paź 2017, o 19:19 przez yaro, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
Posty: 2562
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

Re: DWUBÓJ TAWERNIANY

Postprzez pawlaczyskis » 1 paź 2017, o 18:32

Fajny wyjazd mimo, że mocno doskwierało zmęczenie po nieprzespanej nocy. Gratulacje dla nagrodzonych i podziękowania dla wszystkich za kolejny bardzo udany i od strony frekwencji i klimatu wyjazd! W świetnym towarzystwie z uśmiechem spędzona niedziela! :D Chłopaki fakt przesadzili i przez chwilę zrobiło się mało przyjemnie... Ze trzy fotki mam z dzisiaj ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 393
Dołączył(a): 30 sie 2017, o 21:14

Re: DWUBÓJ TAWERNIANY

Postprzez Ixi_ATV » 1 paź 2017, o 18:47

Najważniejsze, że wszyscy miło spędziliśmy czas i dobrze się bawiliśmy :) nasza juniorka była mocno zaskoczona swoim celnym strzałem ale uśmiech był nieoceniony - gratulacje dla niej :)

Grupa LFS
Posty: 55
Dołączył(a): 11 gru 2014, o 20:58

Re: DWUBÓJ TAWERNIANY

Postprzez robmot » 1 paź 2017, o 19:48

Generalnie Lubelska ekipa wróciła uhonorowana.
Doświadczeni i utalentowani strzelcy - pucharami, farciarze - innymi nagrodami :-D
Myślę że każde doświadczenie jest cenne i przyniesie efekty na nastepnych zawodach, zwłaszcza tych które mamy w planie zorganizować.

Posty: 73
Dołączył(a): 17 mar 2015, o 13:23

Re: DWUBÓJ TAWERNIANY

Postprzez yaro » 1 paź 2017, o 19:54

Oby tylko rodzinka się nie zniechęciła i zostały w pamięci same miłe wspomnienia!
Robert, w HFT to wypadłeś najlepiej z naszej ekipy, więc tu nie opowiadaj o samym farcie :)

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1132
Dołączył(a): 1 cze 2017, o 14:43
Lokalizacja: Lublin

Re: DWUBÓJ TAWERNIANY

Postprzez Bensa » 1 paź 2017, o 19:59

Ale wyników to chyba nie opublikowali, a fajnie byłoby zobaczyć, bo wygląda na to, że grupa związana z LFS zdominowała imprezę. :D
AA S400 + Vortex Crossfire II 6-18x44,
Hammerli 480,
HW40 + Walther 2x20,
SHARP INNOVA 1210 + DOE 6x32 S AO MD.

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: DWUBÓJ TAWERNIANY

Postprzez Zagorek » 1 paź 2017, o 20:11

W kategorii HFT Open podium to 1. Dariusz Kida "Adik", 2. Daniek Kozioł "Dany", 3. Tomasz Żebracki "Tomek_Tom". Pistolet - 1. Zagorek, 2. Yaro 3. nie pamiętam :-D Dwubój - kolejność jak w pistolecie.
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Posty: 73
Dołączył(a): 17 mar 2015, o 13:23

Re: DWUBÓJ TAWERNIANY

Postprzez yaro » 1 paź 2017, o 20:21

Korekta, po dogrywce w pistolecie drugi był Gruby a ja trzeci. W dogrywce błędnie założyłem że lewy pistolet to ten sam z którego strzelałem wcześniej, były zamienione.
Dwubój i pistolet wyszły więc tak:
1. Zagórek (30/40 HFT 70 pistolet) , 2. Gruby, 3. yaro (my po 32 HFT i 65 Pistolet)

W HFT Adik chyba rąbnął 39/40 co nie było łatwe. Było parę dosyć dalekich z małymi strefami.

Avatar użytkownika
Posty: 1504
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 16:08

Re: DWUBÓJ TAWERNIANY

Postprzez Łeza » 1 paź 2017, o 22:00

Co za dzień!
Piękna pogoda, doborowe towarzystwo i ciekawe zawody. Czego chcieć więcej? :>
Sporo rozmów, kupa śmiechu i kupa wystrzelonej amunicji (trzeba się kiedyś ustawić na strzelnice tak propos).
Gratulacje dla zwycięzców. Widać wielu zdolnych ludzi lubelszczyzna skrywa :D
Do następnego!



P.S.
Margines należy eliminować. Prędzej, nie później.
My róbmy swoje i świećmy przykładem ;)

Avatar użytkownika
Posty: 2562
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

Re: DWUBÓJ TAWERNIANY

Postprzez pawlaczyskis » 2 paź 2017, o 06:10

Yaro ogarnięte ;) Moim zdaniem mimo gigantycznego stażu panów należało ich odstawić od strefy już na początku kiedy było widać co i jak. Czyli zaraz po zawodach chyba. Wyprowadzić poza obiekt i po temacie. Takie to będzie środowisko jakie sobie zrobimy. A ludzi nowych, obserwujących przybywa.
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl

Posty: 73
Dołączył(a): 17 mar 2015, o 13:23

Re: DWUBÓJ TAWERNIANY

Postprzez yaro » 2 paź 2017, o 07:05

Obiekt jest otwarty, więc już z tego powodu sprawa niewykonalna bo zwyczajnie wrócą. Organizatorów było raptem kilka osób, wszystkie zaangażowane w sędziowanie i doglądanie a nie fizyczną ochronę obiektu. No i na koniec najgorsze, ciężko wyrzucać na zbity pysk kogoś kogo znają od wielu lat a do tej pory nie było takich problemów. Jedyna opcja jaka była to żeby Dany zarządził wyjazd i zabrał. Niestety ani ja ani nikt inny na to nie wpadł. Trudno, lekcja na przyszłość.

ps.
Dzięki za sprzątnięcie, zamknięcie imprezy i "inne kłopoty" chyba nie byłyby dobre dla nikogo.
Ostatnio edytowano 2 paź 2017, o 10:27 przez yaro, łącznie edytowano 1 raz

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 326
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Re: DWUBÓJ TAWERNIANY

Postprzez Jadzia » 2 paź 2017, o 09:10

Zagorek napisał(a):Ja czuję się zdruzgotany własnym zachowaniem w stosunku do naszych Pań. Przepraszam i proszę o wybaczenie. Na swoje usprawiedliwienie mogę tylko podać, że uroda, urok osobisty i energia od Pań płynąca niejednemu zmysły pomieszać może.


Widzę, że wnioski z własnego, niepoprawnego zachowania zostały wyciągnięte 8-) Jako, że serce mam gołębie, oficjalne przeprosiny przyjmuję i uznaję, że nie słyszałam tego co słyszałam :P ;)

yaro napisał(a):Obiekt jest otwarty, więc już z tego powodu sprawa niewykonalna bo zwyczajnie wrócą. Organizatorów było raptem kilka osób, wszystkie zaangażowane w sędziowanie i doglądanie a nie fizyczną ochronę obiektu. No i na koniec najgorsze, ciężko wyrzucać na zbity pysk kogoś kogo znają od wielu lat a do tej pory nie było takich problemów. Jedyna opcja jaka była to żeby Dany zarządził wyjazd i zabrał. Niestety ani ja ani nikt inny na to nie wpadł. Trudno, lekcja na przyszłość.


Nie zupełnie mogę się z Tobą zgodzić Yaro, ale myślę, że w tym dziale to tyle na temat. Myślę, że będzie jeszcze okazja wymienić się poglądami. :>

Jeszcze raz dzięki wszystkim za sympatycznie spędzony czas :) Aha, jak się naumiem to wrzucę fotki ;)

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 505
Dołączył(a): 30 maja 2016, o 20:56
Lokalizacja: Majdan Sobieszczański

Re: DWUBÓJ TAWERNIANY

Postprzez Rakollo » 2 paź 2017, o 09:42

Tak, Adik miał 39/40. Byłem z nim w grupie i gdyby nie pechowa jedna figurka to miałby komplet. Ale i tak wynik godny pozazdroszczenia :-D Jest nad czym pracować

Poprzednia stronaNastępna strona
meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Spotkania/wyjazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości