Majdan Sobieszczański - reaktywacja 20.08.2017

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 355
Dołączył(a): 3 paź 2016, o 17:47
Lokalizacja: Lublin Czuby

Re: Majdan Sobieszczański - reaktywacja 20.08.2017

Postprzez Cyranek9 » 21 sie 2017, o 09:34

Witam serdecznie

Rakollo napisał(a):Zapalonym strzelcom to taki deszczyk nic nie zrobi. :twisted:


Strzelcom to nawet na rękę bo się nie kurzy, gorzej z wychuchanym sprzętem bo ten raczej wilgoci nie lubi :p


Zagorek napisał(a):PS.: HFT – Hunter Field Target to strzelectwo terenowe nie halowe i cała zabawa polega na strzelaniu niezależnie od warunków panujących w terenie bo każdy będzie miał tak samo dobrze.


Tak, wiem co to znaczy: FT HFT NHFT itp. itd. ale co innego zawody gdzie trzeba się liczyć z tym co zastajemy na miejscu a co innego niedzielne spotkanie w doborowym towarzystwie, ale czasem można odnieść wrażenie że dla co niektórych to już tylko "wynik" "wynik" "wynik" się liczy a nie samo spotkanie dla spotkania.

Rakollo napisał(a):Dziękuję wszystkim co przyjechali pomimo niezbyt dobrych prognoz pogodowych. Postrzelaliśmy, przegadaliśmy mnóstwo czasu. jak zwykle duża dawka informacji i dobrej zabawy :-D A o to przede wszystkim chodzi :D


O, to to Panie kolego, o to chodzi miłe spędzenie czasu ciekawe pogaduchy i dobra zabawa (szczerze miałem ochotę przyjechać pomimo że urodziny i Piotrek, bo to wszystko po południu a spotkanie z Wami z rana, ale zadzwonili w ostatniej chwili i musiałem na 6 do pracy lecieć) ale to nie istotne

Nie jestem zawodnikiem i nie wiem czy się kiedyś może wybiorę na jakieś zawody to czas pokaże. Lubię sobie postrzelać ale czasu trochę brak.
Bardziej to mi szkoda tych fajnych spotkań z Wami

Pozdrawiam serdecznie i do następnego razu (mam nadzieję ;) )
Hatsan 90, HW97k, HW40, kiepski awatar i uszczypliwy komentarz

Poprzednia strona
meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Spotkania/wyjazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości