XI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 17-18-06

Grupa LFS
Posty: 383
Dołączył(a): 17 sty 2015, o 11:32

Re: XI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 17-18-06

Postprzez rycho941 » 19 cze 2017, o 18:57

Zagorek napisał(a):Są wyniki do wglądu na stronie mistrzostw. Krótko. Sobota - 60 pkt. miejsce 9, "czarna" niedziela - 61 pkt. miejsce 6. Łącznie za dwa dni miejsce 8.
Wiedziałem że tak będzie :twisted: :D :D :D . Gratulacje .

Avatar użytkownika
Posty: 1504
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 16:08

Re: XI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 17-18-06

Postprzez Łeza » 19 cze 2017, o 20:40

Szacunek!
Zważając na warunki afmosferyczne, to w ogóle wynik rewelacja.
I pomyśleć że jeszcze niedawno brałeś udział w zawodach poza konkurencją (Mikołajki) :D

Avatar użytkownika
Posty: 2562
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

Re: XI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 17-18-06

Postprzez pawlaczyskis » 19 cze 2017, o 20:42

Już ja się LGU zajmę ;) Zagorek świetny rezultat! Graty!
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: XI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 17-18-06

Postprzez Zagorek » 19 cze 2017, o 21:20

Proszę oszczędniej z gratulacjami bo ja na nie łasy jestem a jest ryzyko, że odfrunę jak się nadymam :lol: Oczywiście jestem zadowolony z wyniku ale naprawdę to nie fałszywa skromność tylko prawda, że pobyt tam i sam udział nie do przecenienia. I to nie tylko jako start w zawodach ale całość składa się na moje ogromne zadowolenie. Poznałem wielu naprawdę świetnych zawodników i co ważniejsze fajnych ludzi. Porozmawiałem z każdym kogo zagadnąłem i kto mnie zagadnął. Każdy kolega nie pan czy pani. Podszedłem do Krzysztofa Siudy i poprosiłem o rozmowę. Nie było najmniejszego problemu. Zapytałem o LGU i, że to On przyczynił się do jego wyboru. Odpowiedział na każde pytanie, utwierdził mnie w wyborze a nawet opisał co trzeba (niewiele) a czego nie (dużo) w tym karabinku. Kiedy powiedziałem, że zamówiony spust i zamiast kilka dni temu nie dotarł do mnie wcale od razu zaproponował odsprzedanie swojego. Takich ludzi było mnóstwo. W piątek do wspólnego strzelania zapraszał Leszek Domagała a inni częstowali piwkiem już w piątek nie znając mnie nawet z forum. Postrzelaliśmy nawet z AA do puszki po piwku. Takich sytuacji było mnóstwo każdego dnia. Nie należy zapominać również, że Jorgus jest nie mniej znany w środowisku i kiedy byłem pytany skąd jestem po odpowiedzi, że Lublin był natychmiastowy odzew - "od Jorgusia?" i każdy o niego pytał. Wróciłem naprawdę bardzo zmęczony do domu bo również praca o mnie nie zapomniała i od razu na mnie czekała po powrocie a mimo to jak pisałem nie żałuję ani minuty z tego doświadczenia. Nie mniej ważny byli towarzysze wyprawy bo sam na kwaterze też bym się tak dobrze nie czół i na moje szczęście zapowiadane opady przekonały Roberta i Andrzeja do rezygnacji z namiotu na rzecz kwatery.
Dla porządku są oficjalne wyniki i okazuje się, że jestem "równy gość" :arrow: I sobota i niedziela 7 miejsce :lol:
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Avatar użytkownika
Posty: 59
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 02:25
Lokalizacja: Świdnik

Re: XI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 17-18-06

Postprzez Kudłaty » 20 cze 2017, o 11:12

Gratuluję wam wszystkim chłopaki. Dla mnie osobiście wynik w pierwszej dziesiątce to sukces, wiec
oddzielne gratulacje dedukuję Krzyśkowi. Sie chłopak rozwija :D .
Szczerze, to liczy się sam udział w zawodach a już rangi " międzynarodowe mistrzostwa polski " to jak nie wiem co.
Dwa razy byłem na takich zawodach, z sukcesem takim, że dwa razy nie byłem ostatni. I teraz jest co wspominać a jak się dorobię wnuków, to będzie im co opowiadać.
Rozbrojony.

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: XI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 17-18-06

Postprzez Zagorek » 21 cze 2017, o 17:07

No i Dawid rozebrał LGU i oczom jego a następnie moim ukazał się obraz nędzy i rozpaczy. Wolałbym tego nie widzieć bo patrzyłem jak na sekcję zwłok. Na szczęście Dawid ma na drugie Frankenstein i obiecał ożywić trupło. Niech On opisze bo ja się nie znam i tylko wiem, że rozpoczęcie i dokończenie zawodów można porównać do gry w rosyjską ruletkę.
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1535
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 20:24
Lokalizacja: Wola Mrokowska k/Lublina

Re: XI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 17-18-06

Postprzez Erni » 22 cze 2017, o 11:24

I Ty mówisz, że masz niewielkie doświadczenie...... Zagorek, Ty skromnisiu jeden...
Piękny wynik :)
Moje najszczersze gratulacje.
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Łucznik Wz 1970
Pardini K12
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl

Avatar użytkownika
Posty: 2562
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

Re: XI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 17-18-06

Postprzez pawlaczyskis » 22 cze 2017, o 14:17

Dużo nie będę pisał... Gdyby nie to, że chłopaki stali obok mnie to nikt by mi w to co zobaczyliśmy nie uwierzył...

Przyczyną awarii podczas zawodów było niefachowe sklejenie przez poprzednie ręce śrub spustu, które w najmniej oczekiwanym momencie puściły i spust rozerwało podczas strzelania :/

Sory za warsztatowe ręce :P
Obrazek

Reszta systemu wyglądała podobnie jak obudowa... ale zaradziliśmy :D Zagorek sprzęt już odebrał, ale niech sam opisze wrażenia ;)
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: XI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 17-18-06

Postprzez Zagorek » 22 cze 2017, o 15:41

To ja napiszę. Zacznijmy od tego, że cała firma Serwis Wiatrowy jest to w pełni profesjonalny od obsługi przez kobietę za ladą (pozdrowienia dla Jadzi), całego personelu po jakość świadczonych usług. W ich działalności jeden szczegół źle im wróży na przyszłość. Nie potrafią sami cenić swojej pracy pod względem finansowym. Musiałem dosłownie prosić o możliwość rozliczenia się a kiedy już wydali wyrok to za niego przepraszali i się ostro tłumaczyli. Zapłaciłem mniej niż za zepsucie karabinka, naprawa + dodatkowy tuning, ustawienie po uprzednim uzgodnieniu ze mną parametrów, usługa expresowa, nie wiedziałem, że LGU może być jeszcze przyjemniejsze w użytkowaniu. Mam już drugi sprzęt poprawiany przez nich po domorosłych fachowcach a jest to najgorsze co może być aby po kimś poprawiać. Szacun i wielkie podziękowania. Jak nie żałuję żadnej minuty spędzonej na MMP to mój sprzęt nie żałuje ani chwili spędzonej tam bo ma w Wiatrowym lepiej niż w SPA (mówił mi na ucho jak się przytuliłem do baki)
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Grupa LFS
Posty: 383
Dołączył(a): 17 sty 2015, o 11:32

Re: XI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 17-18-06

Postprzez rycho941 » 22 cze 2017, o 21:59

Zagorek napisał(a):Proszę oszczędniej z gratulacjami bo ja na nie łasy jestem a jest ryzyko, że odfrunę jak się nadymam :lol:

To się tak nie nadymaj bo Ci kaftanik pęknie w okolicach biustu i będzie kicha bo jesteś płaski jak drzwi od Jarkowej stodoły :D :D :D :twisted:

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: XI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 17-18-06

Postprzez Zagorek » 23 cze 2017, o 13:09

rycho941 napisał(a):jesteś płaski jak drzwi od Jarkowej stodoły

Odezwał się sfilcowany Schwarzenegger :D
Rychu a tak przy okazji to może udało Ci się złożyć w końcu jedną wiatrówkę i postrzelamy?
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Grupa LFS
Posty: 383
Dołączył(a): 17 sty 2015, o 11:32

Re: XI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 17-18-06

Postprzez rycho941 » 23 cze 2017, o 19:02

A no złożyłem -myślę o Wesołej-ale muszę znów przestrzelać bo wszystko było w proszku-karabinek ustawiony energetycznie na15,5J i przydało by się przestrzelać trajektorię,a nie strzelałem od czasu jak byliśmy na kopalni,a i lekki trening by się przydał.

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: XI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 17-18-06

Postprzez Zagorek » 23 cze 2017, o 19:15

Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1132
Dołączył(a): 1 cze 2017, o 14:43
Lokalizacja: Lublin

Re: XI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 17-18-06

Postprzez Bensa » 23 cze 2017, o 20:00

Zdjęcia świetne. Jorgusia zlokalizowałem, a ty?
AA S400 + Vortex Crossfire II 6-18x44,
Hammerli 480,
HW40 + Walther 2x20,
SHARP INNOVA 1210 + DOE 6x32 S AO MD.

Poprzednia strona
meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Spotkania/wyjazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości