TARCZA SILHOUETTE - strzelanie korespondencyjne - dyskusja

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 393
Dołączył(a): 30 sie 2017, o 21:14

Re: Tarcza Silhouette - strzelanie korespondencyjne

Postprzez Ixi_ATV » 8 kwi 2020, o 21:09

Oko napisał(a):Ixi, jeszcze się gniewasz. :D
absolutnie nie i nie było nawet takiej opcji xD chwilowo byłam offline z forum. Być może jutro strzele :) FIRE :D

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 393
Dołączył(a): 30 sie 2017, o 21:14

Re: Tarcza Silhouette - strzelanie korespondencyjne

Postprzez Ixi_ATV » 8 kwi 2020, o 21:17

1. Oko
2. Jabu
3. Bensa
4. Ixi

Avatar użytkownika
Posty: 994
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 09:49

Re: Tarcza Silhouette - strzelanie korespondencyjne

Postprzez Jabu » 9 kwi 2020, o 09:21

Bensa, a ty strzelasz z HW40? A gdzie Walther? :O

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1133
Dołączył(a): 1 cze 2017, o 14:43
Lokalizacja: Lublin

Re: Tarcza Silhouette - strzelanie korespondencyjne

Postprzez Bensa » 9 kwi 2020, o 09:31

W domu mam HW, a w pracy Walthera. :D
A wczoraj pykałem w domu, na stryszku. Tylko zdjąłem lupkę. ;)
AA S400 + Vortex Crossfire II 6-18x44,
Hammerli 480,
HW40 + Walther 2x20,
SHARP INNOVA 1210 + DOE 6x32 S AO MD.

Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 29 paź 2017, o 16:06
Lokalizacja: Bytom

Re: Tarcza Silhouette - strzelanie korespondencyjne

Postprzez Oko » 9 kwi 2020, o 10:23

Bensa, zaliczam Ci w Turze 1 w serii 1 - 10 pkt. , w serii 2 - 11 pkt. (trafienie 4 indyka). :D
Nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się przyzwoicie.
Boję się tych, którzy nie mając predestynacji, zajmują stanowiska, do których nie są powołani. Bo w tych ludziach małych rodzi się właśnie nikczemność, rodzi się największy obszar nikczemności.

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1133
Dołączył(a): 1 cze 2017, o 14:43
Lokalizacja: Lublin

Re: Tarcza Silhouette - strzelanie korespondencyjne

Postprzez Bensa » 9 kwi 2020, o 12:36

I fajnie. Wychodzę z założenia, że jeżeli mam wątpliwości, to rozstrzygnięcie zostawiam sędziemu. Lepiej żeby trafienie zostało dodane niż odjęte. :D
AA S400 + Vortex Crossfire II 6-18x44,
Hammerli 480,
HW40 + Walther 2x20,
SHARP INNOVA 1210 + DOE 6x32 S AO MD.

Avatar użytkownika
Posty: 994
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 09:49

Re: Tarcza Silhouette - strzelanie korespondencyjne

Postprzez Jabu » 9 kwi 2020, o 20:16

Mam niedosyt. O ile w pierwszej serii mogło być trochę lepiej, ale też nie musiało o tyle w drugiej powinno być lepiej, za mało się przyłożyłem. Zrobiłem sobie za krótką przerwę, ledwie kilka minut (góra 10, ale raczej mniej). Ale czas gonił i trzeba było iść myć dzieci, więc lepiej tak niż wcale :) Ale teraz to można sobie mieć niedosyt, trzeba było bardziej się postarać w trakcie strzelania :)

Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 29 paź 2017, o 16:06
Lokalizacja: Bytom

Re: Tarcza Silhouette - strzelanie korespondencyjne

Postprzez Oko » 9 kwi 2020, o 21:04

Jabu, zaliczam Ci w Turze 1 w serii 1 - 10 pkt. , w serii 2 - 8 pkt. (odejmuję 1 pkt. za 21 trafienie). Na przyszłość proszę, by tarczka była widoczna w całości i bez pofałdowań. Jeśli mogę doradzić; tarczki opracowuję w programie Paint w zakładce Obraz wybieram funkcję zmień rozmiar. Wystarczy wpisać w rubryce szerokość np. 1547 pikseli i wyjdzie fotka pomniejszona do rozmiaru jaki można zamieszczać na forum. Mam wtedy możliwość jednokrotnego powiększenia zamieszczonego jpg, a dla moich starych oczek jest to duże ułatwienie przy ocenie przestrzelin. :D

Wynik zmieniłem po argumentacji zawodnika. Aktualny wynik Tura 1, seria 2 - 9 pkt.


Ps.
Jeżeli komuś nie wychodzi opracowywanie tarczek w programie Paint, to mogę pomóc na skypie.
Ostatnio edytowano 9 kwi 2020, o 21:33 przez Oko, łącznie edytowano 1 raz
Nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się przyzwoicie.
Boję się tych, którzy nie mając predestynacji, zajmują stanowiska, do których nie są powołani. Bo w tych ludziach małych rodzi się właśnie nikczemność, rodzi się największy obszar nikczemności.

Avatar użytkownika
Posty: 994
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 09:49

Re: Tarcza Silhouette - strzelanie korespondencyjne

Postprzez Jabu » 9 kwi 2020, o 21:20

Chodzi o dziury w górnych rogach? To nie jest przestrzelina tylko dziura po przyszpileniu tarczy do "kulochwytu" (czyli kartonu wypchanego pluszakami i ciuchami), dlatego jest przekreślona. Chyba, że nie zauważam czegoś innego, ale liczyłem śrut przed strzelaniem i dziury po strzelaniu.

Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 29 paź 2017, o 16:06
Lokalizacja: Bytom

Re: Tarcza Silhouette - strzelanie korespondencyjne

Postprzez Oko » 9 kwi 2020, o 21:29

Dobrze, poprawię Ci wynik, ale proszę nie używaj żadnym przypadku do mocowania tarczki pięciocalowych gwoździ, raczej użyj szpilek, pinezek, a najlepiej klipsów, - wtedy tarczka będzie nie rusana. ;) :D
Ostatnio edytowano 13 kwi 2020, o 17:18 przez Oko, łącznie edytowano 2 razy
Nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się przyzwoicie.
Boję się tych, którzy nie mając predestynacji, zajmują stanowiska, do których nie są powołani. Bo w tych ludziach małych rodzi się właśnie nikczemność, rodzi się największy obszar nikczemności.

Avatar użytkownika
Posty: 994
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 09:49

Re: Tarcza Silhouette - strzelanie korespondencyjne

Postprzez Jabu » 10 kwi 2020, o 04:07

To był wkręt:) Postaram się, ale na 100% nie mogę obiecać. Widzisz wzrok ja mam dobry, ale z pamięcią gorzej. Wkręty mam tam pod ręką a jak sobie wcześniej nie przygotoje szpilek/pinezek to później nie będzie czasu na ich szukanie. Może po prostu użyje mniejszego wkręta :D

Avatar użytkownika
Posty: 994
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 09:49

Re: Tarcza Silhouette - strzelanie korespondencyjne

Postprzez Jabu » 10 kwi 2020, o 13:35

Loooz panie sędziego, znalazłem malutkie gwoździki, trochę grubsze od szpilki, na pewno dużo mniejsze niż śrut. Unikniemy nieporozumień na przyszłość:)

Avatar użytkownika
Posty: 994
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 09:49

Re: Tarcza Silhouette - strzelanie korespondencyjne

Postprzez Jabu » 13 kwi 2020, o 14:53

No to mamy faworyta, Janusz w drugiej serii tak się wkurzył 2 pierwszymi pudłami, że nic już nie zostawił na belkach/kartkach :) Brawo brawo :)

Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 29 paź 2017, o 16:06
Lokalizacja: Bytom

Re: Tarcza Silhouette - strzelanie korespondencyjne

Postprzez Oko » 13 kwi 2020, o 17:11

Januszpell, jeasne że możesz dołączyć, jak nikt tego nie oprotestuje. :D Link do filmiku masz tutaj https://youtu.be/Pgybaz-wfDc (link do filmiku był i jest parę postów wyżej) prekursorze mody strzeleckiej :D
Janusz, zaliczam Ci w Turze 1 w serii 1 - 15pkt. (odejmuję 1 pkt. za 2 trafienia 3 dzika) , w serii 2 - 18 pkt. . Patrz Regulamin Tarcza Silhouette pkt.3. ;)

Ps.
Proszę opisuj tarczki wg. wzoru.
Nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się przyzwoicie.
Boję się tych, którzy nie mając predestynacji, zajmują stanowiska, do których nie są powołani. Bo w tych ludziach małych rodzi się właśnie nikczemność, rodzi się największy obszar nikczemności.

Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 29 paź 2017, o 18:12

Re: Tarcza Silhouette - strzelanie korespondencyjne

Postprzez Januszpelle » 13 kwi 2020, o 19:11

Zdzisiu, na sędziego nadajesz się jak mało kto, Twoja spostrzegawczość jest wyśmienita, pełen szacun jak to mówią :D
Ale będę się nieco bronił... może głowy na pieńku nie położę, ale pokaże fotkę tarczy od tyłu.
Z werdyktem końcowym nie będę polemizował :D
Załączniki
IMG_3597.JPG

Poprzednia stronaNastępna strona
meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Spotkania/wyjazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości