LFS SILHOUETTE PISTOL CHALLENGE NO.8 - 05.03.2020

Avatar użytkownika
Posty: 994
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 09:49

Re: LFS SILHOUETTE PISTOL CHALLENGE NO.8 - 05.03.2020

Postprzez Jabu » 26 sty 2021, o 09:49

Proste Tomek:D

Niezmiernie cieszy mnie szybki odzew Panowie;) Skądinąd wiem, że Ixi i Łeza też są ZA, Dawida nie pytam-z góry założyłem, że ma być bo całe to moje strzelanie przez nich więc nie ma przeproś :D Pytanie np. co z Locutusem bo on też regularnie się pojawiał. Albo Malyna? Ale wyjdzie jak wyjdzie, na tą chwilę mamy przynajmniej 7 chętnych osób, które regularnie strzelały poprzednie edycje więc można uruchamiać sprawę.

ALE! Dobre wieści, jest chęć i zgoda na użyczenie nam lokalu;) Nie do końca w tej części warsztatu o której myślałem, ale to spora hala więc właściciel mnie zapewnił, że postaramy się znaleźć inne 20m dogodnego, bezpiecznego i wolnego miejsca. A tego człowieka znam od zawsze i powierzyłbym mu własne życie. Serio. Jutro tam będę i zrobię ostateczny rekonesans i ustalenia.

To co, pierwszy możliwy termin klepać? :) A tak serio, to sądzę, że chyba na przyszły tydzień najwcześniej. Warsztat pracuje przynajmniej do 17 więc sądzę, że możemy się umawiać najwcześniej na 17:30, żeby np. o 18:00 zacząć strzelać. Jeśli jutro dogadam lokal to muszę jeszcze ogarnąć sprzęt. Z Pszczelej nie chcemy się wyprowadzać, ale powinny być jeszcze 2 tory więc postaram się je odkopać przy nieocenionej i bezcennej pomocy i życzliwości SW :)

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 12:53
Lokalizacja: LubLin

Re: LFS SILHOUETTE PISTOL CHALLENGE NO.8 - 05.03.2020

Postprzez Locutus » 27 sty 2021, o 01:45

Locutus... standardowo: za a nawet przeciw ;)

Dzwonił ktoś do Pszczelej ?
ΣW = ΣR

Avatar użytkownika
Posty: 994
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 09:49

Re: LFS SILHOUETTE PISTOL CHALLENGE NO.8 - 05.03.2020

Postprzez Jabu » 27 sty 2021, o 05:57

Tak, Jadzia. Owszem i bardzo chętnie ale jak nie będzie zakazów, obostrzeń i zarazy. Na razie nie ma szans. Nie szukałabym alternatywy, gdyby sprawdzone i dobre rozwiązanie było możliwe :)

Poprzednia strona
meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Spotkania/wyjazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości