[06.10.2019] Kuklówka - Zakończenie Pucharu Konfederacji

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1133
Dołączył(a): 1 cze 2017, o 14:43
Lokalizacja: Lublin

Re: [06.10.2019] Kuklówka - Zakończenie Pucharu Konfederacji

Postprzez Bensa » 7 paź 2019, o 08:04

Gratulacje dla uhonorowanych (za ciężko wypracowane wyniki), a także dla wytrwałych.
Poczytuję sobie za zaszczyt, mieć możliwość, od czasu do czasu, rozsiać z Wami trochę ołowiu.
Jeszcze raz BRAWO.
AA S400 + Vortex Crossfire II 6-18x44,
Hammerli 480,
HW40 + Walther 2x20,
SHARP INNOVA 1210 + DOE 6x32 S AO MD.

Avatar użytkownika
Posty: 994
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 09:49

Re: [06.10.2019] Kuklówka - Zakończenie Pucharu Konfederacji

Postprzez Jabu » 7 paź 2019, o 08:22

Gratuluję nam wszystkim, uhonorowanym szczególnie ;) Łeza, gratulacje dodatkowe za dogrywkę - fajnie smakuje zwycięstwo w takowej :) Poza tym podpisuję się pod słowami Zagorka.

Ja osobiście dziękuję za ciepłe i życzliwe przyjęcie do grupy, każde strzelanie z Wami było fajne, mimo moich mocno średnich wyników (ale zdaję sobie sprawę, że adekwatnych do włożonej przeze mnie pracy). Każdy z Was pomógł mi wsiąknąć w strzelectwo. Największe podziękowania kieruję do załogi Serwisu Wiatrowego, za ogarnięcie tematu mojego karabinu, zawsze gościnne przyjęcie na strzelnicy przy serwisie, udostępnianie sprzętu do treningu i wszelkich porad/podpowiedzi a bez Jadzi pewnie nigdy nie wziął wiatrówki do ręki :D Nie mogę doczekać się kolejnego Pucharu Konfederacji :)

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 393
Dołączył(a): 30 sie 2017, o 21:14

Re: [06.10.2019] Kuklówka - Zakończenie Pucharu Konfederacji

Postprzez Ixi_ATV » 7 paź 2019, o 12:06

Ja również bardzo dziękuję za wspólne wszystkie wyjazdy i zawody :) z taką ekipą jedzie się wszędzie :D GRATULACJE dla wszystkich ale szczególnie dla podiumowiczów całego Pucharu PIWO
Dla mnie osobiście to ogromny zaszczyt móc razem z Wami reprezentować LFS. Dołączam się do słów Zagorka i już nie mogę się doczekać kolejnego pucharu :D ale wcześniej pewnie będziemy się jeszcze widzieć Kaznów / Boduszyn / Pszczela oczywiście i Mikołajki :D

Dzięki wszystkim ! AAA i za zdjęcia Erni również , super że przyjechałeś

Avatar użytkownika
Posty: 1504
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 16:08

Re: [06.10.2019] Kuklówka - Zakończenie Pucharu Konfederacji

Postprzez Łeza » 7 paź 2019, o 17:05

Dzięki jeszcze raz za super wypad do Kuklówki!
Nie spodziewałem się że uda mi się wystrzelać jakikolwiek wynik, a tu proszę miłe zaskoczenie i na prawdę mega frajda i radocha, bo strzelało mi się bardzo przyjemnie. Nowa osada nie wątpliwe zwiększyła komfort strzelania :D
Dogrywałem się po raz pierwszy i muszę przyznać że polecam każdemu- mega ciekawe emocje :O :lol: (trochę jak przy sylwetkach) :twisted:

Gratuluje wszystkim wyników, tych mniejszych i tych większych! ;)
Wielki, wielki szacunek dla Tompasa, na prawdę imponujesz mi chłopaku! ;) PIWO

Avatar użytkownika
Posty: 2563
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

Re: [06.10.2019] Kuklówka - Zakończenie Pucharu Konfederacji

Postprzez pawlaczyskis » 7 paź 2019, o 17:20

Taki wątek na podsumowanie sezonu się zrobił :) :D Cieszy coraz liczniejsza i coraz bardziej utytułowana grupa wyjazdowa! Mam nadzieję, że te rosnące wyniki i mega pozytywna atmosfera nakręcą kolejne osoby z Lublina i wyjeżdżać w przyszłym roku będziemy już nie na dwa czy trzy auta, ale na cztery lub pięć :D ;) Gratulacje dla wszystkich, którzy w tym sezonie podnieśli swoje kompetencje i tym samym połapali się na premiowane miejsca! A jak wiemy praktycznie wszyscy wskoczyli o kilka oczek w górę! Jesteśmy jako grupa coraz sprawniejszą maszyną napędzającą się wzajemnie do dalszej pracy :) I są tego wyniki! Rewelka! Dziękuję za wyjazd i za cały wspólny cykl pucharowy!! :)
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl


Avatar użytkownika
Posty: 1504
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 16:08

Re: [06.10.2019] Kuklówka - Zakończenie Pucharu Konfederacji

Postprzez Łeza » 8 paź 2019, o 21:48

Trzeba przyznać że ciasno w czołówce :O FIRE

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2533
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: [06.10.2019] Kuklówka - Zakończenie Pucharu Konfederacji

Postprzez Zagorek » 13 paź 2019, o 21:01

Dopiero na spokojnie przejrzałem generalkę i faktycznie mega ciasno było. W HFT1 podium w 0,17 % a HFT2 1,5 % w sumie trzech zawodów to na 120 figurek zadecydowała jedna trafiona lub nie :O . Teraz potwierdza się to co Dawid często powtarza "do każdej jak do pierwszej" !!
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Poprzednia strona
meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Spotkania/wyjazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości