II eliminacja pucharu Konfederacji Środkowo-Wschodniej

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: II eliminacja pucharu Konfederacji Środkowo-Wschodniej

Postprzez Zagorek » 28 kwi 2019, o 20:52

Dzięki za fajny wyjazd. Miejscówka bardzo ciekawa i z potencjałem. Nie pamiętam tak wysokiego poziomu w każdej z konkurencji jak tu. Tor wcale nie był łatwy, konkurencja mocna a pogoda super na zawody ale wiaterek kilka razy namieszał. FT bez 2 dawało wygraną. HFT1 z dogrywką aż trzech zawodników o 1 miejsce z 79 pkt. a jeden punkt mniej nie dawał podium. Jadziu szacuneczek za mega wynik (78 pkt.) który na 9 z 10 zawodów daje podium lub zwycięstwo jest warty podkreślenia. W nHFT zwycięzca z kompletem. HFT 2 aż 6 zawodników z wynikiem 70+ nie spotkałem na żadnych zawodach o jakich słyszałem. 72 pkt. nie wystarczyły na podium to już jakiś kosmos. Poziom rośnie niesamowicie. Nadmienię tylko, że w 2017 r. do podium w sprężynach wystarczało przeważnie 65 pkt., w 2018 r. już trzeba było 68 pkt. a wyniki ponad 70 nie były już sensacją. 2019 r. zapowiada się, że 70 pkt. nie gwarantuje podium. Udział w zawodach wzięli aktualni medaliści MŚ (indywidualni Pelucha i Wiśniewski) w HFT 1 i 2 oraz 2 mistrzów świata z drużyny (Pelucha i Zych) i nie stanęli na podium. Wrócili weterani HFT 1 Witek Bojanowski i HFT 2 Janusz Chojnicki i pokazali klasę. Na podium nowe twarze w obydwu konkurencjach.
Jeszcze raz dzięki za wspólne spędzenie czasu i do następnego.
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 26 lut 2019, o 19:38

Re: II eliminacja pucharu Konfederacji Środkowo-Wschodniej

Postprzez unkas » 29 kwi 2019, o 07:34

Fajnie było znowu Was spotkać i pogadać .
Pozdrowienia ode mnie i Iwonki , kilka obiecanych fotek :
https://photos.app.goo.gl/T2pDWGsSwBDSr8ir7

Avatar użytkownika
Posty: 994
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 09:49

Re: II eliminacja pucharu Konfederacji Środkowo-Wschodniej

Postprzez Jabu » 29 kwi 2019, o 08:47

Ja jestem zachwycony swoimi pierwszymi zawodami :) W dużej mierze dzięki Tompasowi z którym byłem w grupie. I nie chodzi tu nawet o podpowiedzi techniczne, bo w zasadzie ich nie było ale ogólnie o atmosferę i wsparcie mentalne ;) Ponieważ to pierwszy raz nie miałem żadnych oczekiwań co do wyniku. 1 pkt na pierwszym klęczącym stanowisku wywołał u mnie poczucie "co ja to robię?", ale komplety trafień na kilku kolejnych stanowiskach poprawiły mi humor (spory udział w tym miał fart, ale były takie stanowiska gdzie Tompas lub drugi bardziej doświadczony strzelec z naszej grupy nie kładli wszystkiego a ja robiłem 4 :)). Później było różnie, sporo jedynek i w sumie na całym torze 3 zera (wspomniany klęczek, stojąca i trzecie na świeczce). Ostatecznie ustrzeliłem 55 punktów i z tego wynik nie jestem ani zadowolony ani niezadowolony - jak wspomniałem nie miałem żadnych oczekiwań. Zdobyłem natomiast trochę doświadczenia i punkt odniesienia na następne zawody :) Dzięki całej ekipie za wspólną imprezę, było super :)
Ostatnio edytowano 21 maja 2019, o 10:06 przez Jabu, łącznie edytowano 1 raz

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1535
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 20:24
Lokalizacja: Wola Mrokowska k/Lublina

Re: II eliminacja pucharu Konfederacji Środkowo-Wschodniej

Postprzez Erni » 29 kwi 2019, o 19:07

Gratuluję wszystkim udanego wyjazdu :> a Tobie Jabu, gratuluję zacnego nauczyciela.
Dzięki chłopaki za słowa wsparcia. Do czasu Nasutowa będę już śmigał, jak młody kukuruźnik ;)
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Łucznik Wz 1970
Pardini K12
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl

Avatar użytkownika
Posty: 1504
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 16:08

Re: II eliminacja pucharu Konfederacji Środkowo-Wschodniej

Postprzez Łeza » 29 kwi 2019, o 20:15

Dzięki za super wyjazd i świetne zawody.
Miejsce rewelacja! Tor bardzo przyjemny.
Gratuluje wyników każdemu z osobna, tym na podium i tym poza ;)

Avatar użytkownika
Posty: 994
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 09:49

Re: II eliminacja pucharu Konfederacji Środkowo-Wschodniej

Postprzez Jabu » 29 kwi 2019, o 20:39

Ha! Tompas to taki mój mentor jeszcze z ligi w Pszczelej. Jak mi kiedyś pisał punkty to od wtedy zacząłem trafiać wiecej niż 3 figurki ;)

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 393
Dołączył(a): 30 sie 2017, o 21:14

Re: II eliminacja pucharu Konfederacji Środkowo-Wschodniej

Postprzez Ixi_ATV » 30 kwi 2019, o 09:13

Ja również dziękuję za super spotkanie :) tor rewelacja, wcale nie łatwy a poziom bardzo wysoki. Gratuluję wszystkim zwycięzcom I do następnego :)

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 393
Dołączył(a): 30 sie 2017, o 21:14

Re: II eliminacja pucharu Konfederacji Środkowo-Wschodniej

Postprzez Ixi_ATV » 30 kwi 2019, o 09:13

Zdjęcia wstawie jutro lub dziś wieczorem.

Grupa LFS
Posty: 844
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 11:01

Re: II eliminacja pucharu Konfederacji Środkowo-Wschodniej

Postprzez tompas » 2 maja 2019, o 06:53

To co teraz piszę to już musztarda po obiedzie. Ale nie miałem do tej pory wstępu na nasze forum więc teraz dam upust swoim wrażeniom z zawodów.Więc tak strzelałem obie konkurencje nocnik i w dzień.Nocnik 35 punktów i dzienny 70 punktów.Jak dla mnie przyzwoicie ale nigdy nie jest tak dobrze żeby ... itd...itd..
Brawo Nasi zwyciężcy pokazali pazur i to nie jeden.Organizatorzy staneli na głowie żeby uatrakcyjnić tor i odpowiednio go przygotować.Chwała im za to.Jacek dzięki za wspólne przejście toru ,momentami zadziwiałeś mnie wytrwaj w tym jak najdłużej, masz potencjał.No dobrze żeby nie przynudzać już kończę i do następnego FIRE :D

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: II eliminacja pucharu Konfederacji Środkowo-Wschodniej

Postprzez Zagorek » 2 maja 2019, o 07:19

Wyniki:
https://drive.google.com/file/d/1j1AF61 ... y5EHk/view
I tu nieskromnie zauważę, że wyniki ze sprężyn dawały 4 wynik w open :D
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz



Poprzednia strona
meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Spotkania/wyjazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości