02.12.2018 - Kaznów - Zgrupowanie przed Mikołajkami

Avatar użytkownika
Posty: 2563
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

Re: 02.12.2018 - Kaznów - Zgrupowanie przed Mikołajkami

Postprzez pawlaczyskis » 2 gru 2018, o 18:54

W sumie tak siedzę myślę i ja z tego wyjazdu przypadkiem wróciłem z kolejnym Waltherem 3setką xD Powinien być we wtorek ;)
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1535
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 20:24
Lokalizacja: Wola Mrokowska k/Lublina

Re: 02.12.2018 - Kaznów - Zgrupowanie przed Mikołajkami

Postprzez Erni » 2 gru 2018, o 18:59

Jacek_1 napisał(a):(...)Ze szczerą i w pełni bezinteresowną zazdrością patrzyłem jak padają figurki pod waszymi strzałami. ...(...)

Złe określenie Jacku.
Powinno być; "Też tak chcę"
Nic prostszego :-D
Wpadaj na nasze spotkania, strzelaj razem z nami, ucz się, bierz od nas tyle, ile dasz radę. Do niedawna też myślałem, że fajnie by było móc tak strzelać, jak inni :-D
To jak? Widzimy się za tydzień na Mikołajkach? :-D
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Łucznik Wz 1970
Pardini K12
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1535
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 20:24
Lokalizacja: Wola Mrokowska k/Lublina

Re: 02.12.2018 - Kaznów - Zgrupowanie przed Mikołajkami

Postprzez Erni » 2 gru 2018, o 19:02

pawlaczyskis napisał(a):W sumie tak siedzę myślę i ja z tego wyjazdu przypadkiem wróciłem z kolejnym Waltherem 3setką xD Powinien być we wtorek ;)

No ja wiem, że to było TYLKO takie ło sobie zgrupowanie, luzackie strzelanie, bez dyplomów, bez medali itp.... To na osłodę musiałeś sobie trzasnąć kolejną trzysetkę, a co :D :D :D
A kto bogatemu zabroni :D
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Łucznik Wz 1970
Pardini K12
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 393
Dołączył(a): 30 sie 2017, o 21:14

Re: 02.12.2018 - Kaznów - Zgrupowanie przed Mikołajkami

Postprzez Ixi_ATV » 2 gru 2018, o 19:16

Ja również bardzo dziękuję za tak ciepłe spotkanie :) temperatura nie była tak dokuczliwa dzięki temu.
Gudyś bigosik sztosik :) nie mogłam się opanować haha, Zagorku dziś niestety nie było mi dane skosztować jagodzianki ale ufam, że była tak dobra jak zawsze i inni mogli się cieszyć jej smakiem :) logistycznie spotkanie I-wsza klasa :) dużo uśmiechu i najważniejsze - nowi uczestnicy :)
Jacek_1 cieszę się że AA tak Ci się spodobał, zobaczysz nim się obejrzysz już będziesz super strzelał :) u nas Ci dostatek wiedzy i dobrych rad, zresztą jak dla każdego czy nowego czy już bardziej doświadczonego.
Ja dziś w końcu dużo lepiej wyzerowałam karabinek i tu bardzo dziękuję Łezie oraz Cichemu za genialne przygotowanie stanowiska zero :) spisaliście się :D
Warszawa - super było was dziś gościć, miło że przyjechaliście taki kawał drogi.
Mam nadzieję, że ze wszystkimi zobaczymy się już za tydzień w ND :) dzięki wszystkim raz jeszcze :)

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 326
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Re: 02.12.2018 - Kaznów - Zgrupowanie przed Mikołajkami

Postprzez Jadzia » 2 gru 2018, o 20:10

I ja i ja! DZIĘKI WIELKIE!
Potwierdzam wszystko co napisane powyżej :-D Było super, towarzysko, ciepło i PRZEPYSZNIE! Gudyś nie wiedziałam, że drzemie w Tobie taki talent kucharski 8-) Bidżys zdecydowanie wysunął się na pierwszy plan :D Co nie zmienia faktu, że słodki poczęstunek również pychotka :> Dzięki przede wszystkim za to, że chciało Wam się poświęcić swój czas i zaangażowanie dla innych! Cichy, Łeza - dzięki za ogień :>

Nie będę powtarzać wszystkiego co już zostało napisane - po prostu dzięki! Zrobiliśmy wspólnie super niedzielę ;)

Avatar użytkownika
Posty: 1504
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 16:08

Re: 02.12.2018 - Kaznów - Zgrupowanie przed Mikołajkami

Postprzez Łeza » 3 gru 2018, o 07:40

Pozostaje mi tylko przyłączyć się do podziękowań!
Co tu dużo pisać, z taką ekipą można się spotykać co weekend ;) Super spotkanie. Do następnego 8-)

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 23 paź 2017, o 15:46

Re: 02.12.2018 - Kaznów - Zgrupowanie przed Mikołajkami

Postprzez wroobeell » 3 gru 2018, o 21:15

Bardzo fajny wypad Ralpf też mówił że było zajebi...cie trochę postrzelane nareszcie ze sprawnego sprzętu i tu ogromne podziękowania dla SERWISU WIATROWEGO .
Zagorku u całuj małżonkę ode mnie jagodziany mniam ale muszę powiedzieć że rośnie konkurencja w postaci babeczek czekoladowych mmmm też były super no i oczywiście bigosik pyszniutki .
Pogadali , pojedli , postrzelali takich wypadów potrzeba nam więcej.
Bardzo dzięki.

Poprzednia strona
meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Spotkania/wyjazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości