... chyba się wyzerowałem

Dyskusje, które nie mieszczą się nigdzie indziej ;)
Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 267
Dołączył(a): 28 sty 2021, o 19:26
Lokalizacja: Nowy Krępiec koło Świdnika

... chyba się wyzerowałem

Postprzez rafhie » 7 wrz 2021, o 19:10

Wiem i rozumiem ze to nic takiego. Dla większości to pierdnięcie, ale nie dla mnie. Setki godzin strzelania, ok 7tyś wystrzelonch śrutów i nic. Na 25m rozsiew 2-4cm i nic ciaśniej nie wchodzi. No ale nadszedł ten piękny dzień. Chyba się wyzerowałem. Tarcza wygląda obiecująco a jutro sobie to potwierdze. A jak to sie tak nagle stało że się udało. Ano na chybił trafił zleciłem Serwisowi Wiatrowemu "zabetonowanie" lufy na amen metodą dowolną. Wada nie dała się stwierdzić przed robotą więc decyzja podjęta w ciemno. Dzisiaj przy odbiorze klamota Dawid mi powiedział ze w zasadzie lufa trzymała się na ostatnich 3mm łoża przy porcie ładowania a z przodu był jednak "minimalny luz" . Samo łoze lufy czy jak to się tam nazywa ma 35mm długości. Także 0.01 mm luzu na odcinku 35mm już robi robote na 25m. A pewnie luz był większy. Suma sumarum zespawane, zaklejone, DZIAŁA !!!!. Mareczkowi co mi podesłał link do pływającej lufy w HW97 i pożczył TXa bardzo dziękuję !! Tompasowi też dziękuję bo coś wspominał o tych lufach. Podziękowania dla SW bo jestem mega zadowolony z "operacji" . Pacjent ma się dobrze i w końcu mogę postawić kolejny krok w HFT czyli FIRE "POPRAWKI" bo Kuklówka coraz bliżej.
Załączniki
zero.jpg

Grupa LFS
Posty: 844
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 11:01

Re: ... chyba się wyzerowałem

Postprzez tompas » 7 wrz 2021, o 19:38

Mówiłem Ci o tym ze sto razy, że są takie beznadziejne przypadki jak Twój i tylko brutalne potraktowanie jw. jest w stanie to wyeliminować. Cieszę się w końcu , że udało się to wykonać. Będzie już spokój z tym zerowaniem . No to teraz czas na wyniki. Kuklówka i Bojanów czeka. FIRE

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2533
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: ... chyba się wyzerowałem

Postprzez Zagorek » 7 wrz 2021, o 19:40

Medale same będą się pchały na szyję :D Teraz tylko na zawody.
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 81
Dołączył(a): 14 kwi 2021, o 23:15

Re: ... chyba się wyzerowałem

Postprzez Marex79 » 7 wrz 2021, o 21:01

Rafhie, nie ma sprawy, dobrze że jest ta grupa to można pogadać, spotkać się i sobie pomóc nawzajem. Najważniejsze, że problem zdiagnozowany i zawodowo naprawiony :lol:
Air Arms S400 MPR FT, Walther LG210, HW 98, HW40.

Avatar użytkownika
Posty: 994
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 09:49

Re: ... chyba się wyzerowałem

Postprzez Jabu » 8 wrz 2021, o 07:43

No to godnie tam reprezentuj LFS ;) Samych dwójeczek życzę ;]

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 267
Dołączył(a): 28 sty 2021, o 19:26
Lokalizacja: Nowy Krępiec koło Świdnika

Re: ... chyba się wyzerowałem

Postprzez rafhie » 8 wrz 2021, o 12:38

Rozumiem że rezygnujecie z udziału w zawodach żebym miał większe szanse na te medale hehe. Najpierw poprawki a potem jeszcze dużo dużo strzelania. A potem wyniki :)

Avatar użytkownika
Posty: 994
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 09:49

Re: ... chyba się wyzerowałem

Postprzez Jabu » 9 wrz 2021, o 07:58

Zagorek z niczego nie rezygnuje a ja i tak nie byłem pretendentem do medali nigdy ;) Jak coś tam się udało ustrzelić to raczej niespodzianka była ;) Poprawki to wcale nie tak dużo roboty, ale warto się przyłożyć-i proponuję zaczynać od najdalszych dystansów i iść w dół ;) Baaaardzo ważne jest zrozumienie co luneta Ci podpowiada, mi to zajęło najwięcej czasu a jak już lepiej zacząłem się dogadywać ze szkłem to poszedłem w ppn ;D

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2533
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: ... chyba się wyzerowałem

Postprzez Zagorek » 9 wrz 2021, o 08:15

Rafał ja ograniczyłem wyjazdy ale nie zrezygnowałem z HFT. Zapisałem się na tawernę https://e-tawerna.pl/viewtopic.php?f=8& ... 1dcf7c1f92 zastanawiam się nadal nad Mistrzostwami Polski Kuklówka ale koszty wyjazdu mnie powalają.
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 267
Dołączył(a): 28 sty 2021, o 19:26
Lokalizacja: Nowy Krępiec koło Świdnika

Re: ... chyba się wyzerowałem

Postprzez rafhie » 9 wrz 2021, o 10:16

A już myślałem ehhhh :D . Coś Marex mi wspominał ze 100zł za Kuklówke wołają. Srogo ale pojade bo w sumie zaczynam od zera. Na tawernę też pojadę i pewnie to będzie na tyle na ten rok. Chyba że będą jeszcze zawody w okolicy o których narazie nie wiem. Z TXa strzelałem na swojej lunecie więc troszke opatrzony jestem. Co do PPN to Beemanowi nie daje spokoju odkąd go naprawiłęm. Odkryłem że strzelanie jedną ręką jest o wiele fajniejsze niż dwoma jak to robiłem w tamtym roku. Wczoraj pierwsza 90ka padła w 7mym dniu treningu. Mały haczyk w tym że Młody do mnie zagadał jak naciskałem spust i walnąłem 1kę w połowie serii. Więc takie naciągane na 11 strzałów 93pkt. Było też 87 i 88 pkt także nowa życiówka padła :D.
PS Ostatnia Kuklówka to chyba 54pkt na bujanej lufie :D

Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 19 kwi 2021, o 11:49

Re: ... chyba się wyzerowałem

Postprzez ktr21 » 10 wrz 2021, o 14:52

Jest duża szansa, że Sławek Wiśniewski zrobi jeszcze jedne zawody u siebie w Dąbrowicy. Byłem na dwóch- wiosna: padał deszcz, koniec sierpnia: również mokre zawody, ale strzelania duuużo, bo 30x2. Oby za trzecim razem pogoda dopisała ;D
ProSport+ Sightron SIII10x42

meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Dział ogólny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości