Wydzielone z tematu "17-18.04 PFTA + WKFT w Kuklówce"

Dyskusje, które nie mieszczą się nigdzie indziej ;)
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 2 lut 2021, o 15:54
Lokalizacja: Kraśnik

Re: 17-18.04 PFTA + WKFT w Kuklówce

Postprzez alliwant » 14 kwi 2021, o 00:23

W sumie nie wiem czy powinienem się odzywać, bo jestem świeżak, ale w sumie każdy kiedyś był. Ja z ogromną zajawką cieszyłem się że chcą się spotkać ze mną żeby cokolwiek postrzelać, przekazać jakieś rady "glupszemu" koledze ale w mega zajebistej atmosferze i za to dziękuję Mateuszowi. Ja bardzo chętnie spotkałbym się na jakiś trening i chętnie wyskoczył bym na jakiś turniej gdyby tylko ktoś chciał jechać. Pamiętajcie moi drodzy o nowych członkach. Wiem że będę ciągnął ostatnie miejsca ale nie od razu Nowy Jork zbudowano. Pozdrawiam serdecznie.
HW 97 + Vortex crossfire II 6-18x44

Avatar użytkownika
Posty: 994
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 09:49

Re: 17-18.04 PFTA + WKFT w Kuklówce

Postprzez Jabu » 14 kwi 2021, o 04:28

Nie po to jest forum żeby ktoś nie mógł się odezwać :) Spokojnie :)

Grupa LFS
Posty: 846
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 11:01

Re: 17-18.04 PFTA + WKFT w Kuklówce

Postprzez tompas » 14 kwi 2021, o 07:10

Krzysiek, ja tu czegoś nie rozumie. Najpierw piszesz cyt.” Zawsze było więcej chętnych do udziału niż do organizacji”. Następnie dalej czytam cyt.” Jak już spotkanie dochodzi do skutku to jest mega zaangażowanie do pracy i każdy daje z siebie wiele ale zawsze jest problem z inicjatywą. ”No to było to zaangażowanie z naszej strony czy nie. Bo ja osobiście twierdzę, że nikt nigdy z nas nie odmówił pomocy jak było trzeba. Nasz problem tkwi w tym, że jest nas za mało do podejmowania się takich przedsięwzięć jak np. zawody w skali krajowej jak np. Puchar Regionu Południowo-Wschodniego i innych tego typu wydarzeń. Co prawda było fajnie i wszystko się udało ale dla osób organizujących to był koszmar. I już kończąc ten mój za długi wywód, chcę powiedzieć, że za mało jest tego co było kiedyś (spotkań) nawet uwzględniając obecną sytuację z wiadomo czym. Pocieszające jest to, że mimo wszystko garną się do nas nowi członkowie ,serdecznie ich zapraszamy. Kończąc pozdrawiam czytających i proszę wypowiadajcie się Wy też!

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1535
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 20:24
Lokalizacja: Wola Mrokowska k/Lublina

Re: 17-18.04 PFTA + WKFT w Kuklówce

Postprzez Erni » 14 kwi 2021, o 10:46

A ja grzecznie poproszę administrację, o przeniesienie wypowiedzi niezwiązanych z tematem wyjazdu do Kuklówki, o przeniesienie do bardziej odpowiedniego działu.
Wyjazd i ustawka na wyjazd, to jedno, ale snucie wypowiedzi o zaangażowaniu w pracę, nie powinno być omawiane W TYM miejscu !! !! !!


Erni słuszna uwaga. Ogarnąłem. Łeza
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Łucznik Wz 1970
Pardini K12
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2533
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: Wydzielone z tematu "17-18.04 PFTA + WKFT w Kuklówce"

Postprzez Zagorek » 14 kwi 2021, o 12:45

Tomek przeczytaj jeszcze raz to co napisałem. Jak dojdzie do spotkania to jest OK ale ... Od bardzo dawna powtarzam i tu również, że brak jest inicjatywy i tylko czekanie aż ktoś wymyśli, zaprosi, jak inni to ja też itp. Powtarzam to wielokrotnie również w dyskusjach i tak jak Ty teraz oraz Malina tak i inni ten aspekt omijacie w dyskusji. Ile razy prosiłem każdego z nas "jak masz chęć postrzelać to napisz a może chętni się znajdą", otworzyłem wątek na spontaniczne i niewielkie spotkania i proszę sobie sprawdzić kto tam się udziela jako inicjator. Pewnie, że jest za mało spotkań ale jak by każdy dwa razy w roku coś zaproponował to nie wystarczyłoby czasu na spotkania a jak nie ma zaproszenia to nie ma i odzewu. Pif-paf ostatnie w lutym? a kto od tamtej pory cokolwiek zaproponował?
Może nich każdy czytający policzy ile razy zaproponowaliście kiedykolwiek, gdziekolwiek, jakiekolwiek spotkanie? Ja wielokrotnie proponowałem i różnie bywało bo i bez odzewu były więc rezygnowałem z organizacji ale mimo to nadal próbowałem. Pszczela, Kaznów, Kieszkówka, Nasutów, las k. Niedrzwicy, kopalnia piasku k. Krasienina, Boduszyn i inne spotkania zawsze były z inicjatywy tych samych osób.
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Avatar użytkownika
Posty: 2563
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

Re: Wydzielone z tematu "17-18.04 PFTA + WKFT w Kuklówce"

Postprzez pawlaczyskis » 14 kwi 2021, o 16:31

Szkoda dalej jest ciągnąć temat... Wypominkami sytuacja się nie zmieni. Zwyczajnie organizować się trzeba, szastać pomysłami i "samo" będzie się robiło ;)
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 505
Dołączył(a): 30 maja 2016, o 20:56
Lokalizacja: Majdan Sobieszczański

Re: Wydzielone z tematu "17-18.04 PFTA + WKFT w Kuklówce"

Postprzez Rakollo » 15 kwi 2021, o 19:30

Ano porobiło się z naszym "lubelskim" strzelaniem. Jakieś turbulencje czy coś ;) Ponakładało się w krótkim czasie trochę różnych kłopotów ale pewnie da się to uspokoić. Miejmy nadzieję, że Covidek da sobie na wstrzymanie, pogoda też mogłaby dać już na wstrzymanie ze swoimi kaprysami. Ja ze swojej strony mogę zaproponować wznowienie coniedzielnych ( o ile coś w którąś niedzielę nie przeszkodzi) strzelań g szerszym gronie w Majdanie Sobieszczańskim. Dla kilku z nas tu się rozpoczęła na serio przygoda ze strzelaniem FIRE . W maju zaczniemy. Oczywiście w odpowiednim dziale pojawi się anons :D
ps. Z ciekawości zerknąłem na archiwalne wpisy i okazuje się, że w Majdanie zaczęliśmy strzelanie 07. 08. 2016 :D Jak ten czas leci :roll:

Avatar użytkownika
Posty: 994
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 09:49

Re: Wydzielone z tematu "17-18.04 PFTA + WKFT w Kuklówce"

Postprzez Jabu » 15 kwi 2021, o 20:27

Cały świat stoi na łbie to i u nas się poprzewracało trochę. Faktycznie, nie ma co się poddawać tylko starć się ciągnąć grupę do przodu, każdy może mieć inicjatywę. Nie ma tutaj żadnych rang ani stopni, każdy może coś wymyśleć i zaproponować. Strzelanie we własnym gronie jest spoko i fajne, ale zawody na zewnątrz też są super. Sadze, że Ci co jeżdżą (lub jeździli bo teraz z oczywistych względów zawiesili wyjazdy) przyznają mi rację. Na strzelanie w Majdanie pisze się rękami i nogami z wielu względów, miedzy innyki dlatego że mam bliżej niż do Kaznowa czy nawet Boduszyna:D
A przy okazji najbliższych zawodów okazuje się że pojawia się kilka nowych osób co jest super :) Pamiętam jak niedawno sam zaczynałem się obracać w Waszym towarzystwie a teraz to już jestem stary i zgrzybiały :D

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1133
Dołączył(a): 1 cze 2017, o 14:43
Lokalizacja: Lublin

Re: Wydzielone z tematu "17-18.04 PFTA + WKFT w Kuklówce"

Postprzez Bensa » 16 kwi 2021, o 10:05

Jeżeli Jabu jest stary i zgrzybiały ;) :D , to co ja mam powiedzieć :( ;) ?
A poważnie na Majdan się piszę jak najbardziej.
Co prawda dalej wypuszczałem się tylko na Mikołajki :D i nigdy nie byłem "szczególnie" aktywny "szczelaczem", to pewne względy, związane z obecną sytuacją, praktycznie całkowicie mnie uziemiły :(.
Ale szczepienia już wyznaczone, więc mam nadzieję, że będę mógł trochę poluzować.
Do zobaczenia.
AA S400 + Vortex Crossfire II 6-18x44,
Hammerli 480,
HW40 + Walther 2x20,
SHARP INNOVA 1210 + DOE 6x32 S AO MD.

Grupa LFS
Posty: 383
Dołączył(a): 17 sty 2015, o 11:32

Re: Wydzielone z tematu "17-18.04 PFTA + WKFT w Kuklówce"

Postprzez rycho941 » 18 kwi 2021, o 16:20

Bensa napisał(a):Jeżeli Jabu jest stary i zgrzybiały ;) :D , to co ja mam powiedzieć :( ;) ?

To co ja mam powiedzieć -wy starzy i zgrzybiali? :O
.Wtedy gdy wy jeszcze kawałkiem cegły rysowaliście pipkę na płocie to ja mógłbym wam zrobić wykład jak uniknąć wpadki-(no z prawnie przypisaną połówką mam 3 same wpadki ,ale nie narzekam :O :lol: ) a tak poważnie-(to się w trumnie wygląda)-kilka razy na tym forum rzuciłem propozycję spotkania-takiego bez spiny ,na luzie bo o gacie nie wojujemy-i co?
Jeśli mnie pamięć nie myli to doszło do skutku tylko raz i to z podparciem rybołowa (czytaj Zagorka)-można się zniechęcić ?? ?? ??
Jarek zaproponował spotkanie u niego w Majdanie Sobieszczańskim-pytanie -pisze się ktoś?
Proponuję następną niedzielę-z Lublina dokładnie tyle samo kilometrów co do Kaznowa ,a niektórzy będą mieć jeszcze znacznie bliżej-czekam na odzew. Wiem że niektórym to bardzo pasuje bo są praktycznie na miejscu :twisted: :P :D

Poprzednia strona
meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Dział ogólny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość