Superwiatrówki, czyli wiatrówki do mania i do strzelania

Dyskusje, które nie mieszczą się nigdzie indziej ;)
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 6 wrz 2018, o 17:26
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Re: Superwiatrówki, czyli wiatrówki do mania i do strzelania

Postprzez zbisz41 » 7 mar 2020, o 13:40

Witam
W kolejnym odcinku poprosze kolege nieszczęsliwca aby zamieścił foto opakowania fabrycznego HW z odpowiednimi naklejkami fabrycznymi
Pozdrawiam Zbigniew
Steyr LG110+ Vortex PSTryk ....FWB 150 old ;)
Wichura HFT Team

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 9 lis 2018, o 19:41

Re: Superwiatrówki, czyli wiatrówki do mania i do strzelania

Postprzez Jacek_1 » 7 mar 2020, o 17:54

zbisz41 napisał(a):Witam
W kolejnym odcinku poprosze kolege nieszczęsliwca aby zamieścił foto opakowania fabrycznego HW z odpowiednimi naklejkami fabrycznymi
Pozdrawiam Zbigniew

Ciekawe, dwa dni temu o to samo pytał w mailu sklepowy z Superwiatrówek, który to coś sprzedał :D Jeśli kolega ciekawski jest ciekawy, to proszę zgłosić się do producenta, który jak widać na załączonym obrazku, udziela wszelkich potrzebnych informacji :D
A kiedy kolega ciekawski, uzyska już potrzebne informacje i będzie łaskaw ogłosić je całemu światu, to wtedy ja, zwrócę się do producenta o potwierdzenie tych informacji :D
Serdeczne pozdrowienia :D
Air Arms S510-SL Carbine & Vortex Diamondback Tactical 4-16 x 44
Weihrauch HW 97K & Vortex Diamondback Tactical 4-16 x 44

Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 6 wrz 2018, o 17:26
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Re: Superwiatrówki, czyli wiatrówki do mania i do strzelania

Postprzez zbisz41 » 7 mar 2020, o 19:18

Dziękuję za odpowiedź .
Dla mnie jak i innych kolegów wszystko sie już wyjaśniło .
Trochę mi przykro że w swoje gierki wciągnąłeś bardzo poważnych i lubianych kolegów.
Życze powodzenia i mam nadzieje że dojdziesz do siebie .
Steyr LG110+ Vortex PSTryk ....FWB 150 old ;)
Wichura HFT Team

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 9 lis 2018, o 19:41

Re: Superwiatrówki, czyli wiatrówki do mania i do strzelania

Postprzez Jacek_1 » 7 mar 2020, o 19:32

zbisz41 napisał(a):Dziękuję za odpowiedź .
Dla mnie jak i innych kolegów wszystko sie już wyjaśniło .
Trochę mi przykro że w swoje gierki wciągnąłeś bardzo poważnych i lubianych kolegów.
Życze powodzenia i mam nadzieje że dojdziesz do siebie .

A ja, dziękuję za zadanie pytania, było mi ogromnie miło na nie odpowiedzieć :D :D :D
Serdeczne pozdrawiam i życzę wspaniałych sukcesów strzeleckich :D :D :D
Air Arms S510-SL Carbine & Vortex Diamondback Tactical 4-16 x 44
Weihrauch HW 97K & Vortex Diamondback Tactical 4-16 x 44

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 9 lis 2018, o 19:41

Re: Superwiatrówki, czyli wiatrówki do mania i do strzelania

Postprzez Jacek_1 » 8 mar 2020, o 21:36

tompas napisał(a):Na początku się śmiałem teraz się zdumiałem. Ciekawe co będzie w następnym odcinku? :O

Bardzo dobre pytanie i już udzielam odpowiedzi :D

Otóż, mój post odnośnie sprawy, na beżowym forum został zamknięty i wylądował w zaszczytnym dziele "Rynsztok".
Międzyczasie, otrzymałem od sklepowego z Superwoatrówek maila, z życzeniem przesłania mu zdjęć opakowania tego czegoś, co mi sprzedał, z naklejkami fabrycznymi z danymi karabinka itd, a ponieważ nie jestem złota rybką i życzeń na życzenie nie spełniam, zdjęć owych nie otrzymał. Nota bene, identycznie życzenie, wyraził jeden z kolegów na tutejszym forum, i oczywiście tego życzenia, również nie spełniłem.
A dzisiaj, wchodzę na owo beżowe forum, patrzę i widzę, że mój post dostał skrzydeł i przeniósł się tutaj: http://forum-bron.pl/viewtopic.php?f=18&t=184356
I co więcej, post zaopatrzył swoim oświadczeniem sklepowy z Superwiatrówek, które miało mnie zmiażdżyć, zgnieść i wyrzucić na śmietnik :D :D :D
I, co więcej, oświadczenie zostało zaopatrzone zdjęciami naklejek, o które wcześniej sklepowy, prosił mnie w mailu. No, patrzcie ludzie jakie dziwy.. Kilka dni wcześniej nie miał naklejek, bo prosił o nie mnie, a teraz ma :D :D :D
Tyle tylko, że to nie są naklejki od tego czegoś, co mi sprzedał, i nie zgadzają się z nich żadne dane, i to nie tylko SN. Pewnie, uległy cudownej i samoistnej zamianie, tak jak osada :D :D :D
No, cóż.. pewnie sklepowy myślał, że nie mam już swojego opakowania i nie będę mógł tego sprawdzić, ale się przeliczył. Mam :D :D :D
A, ponieważ wspominał coś w swoim oświadczeniu o sądzie, to ja na to mówię.. O.K. Wchodzę w to. Z naklejkami, które ja mam, będzie mógł zapoznać się w sądzie :D :D :D
A jeśli by, jakimś cudownym sposobem, z beżowego forum zniknął post albo jego część, albo zdjęcia, które zmieścił sklepowy, to są już zrobione screeny :D
Niestety, nie mogę umieścić tego odcinka na tamtym forum, bo po oświadczeniu sklepowego z Superwiatrówek, temat został zamknięty i nie mogę dodać już swojego komentarza.

tompas, mam nadzieję, że odcinek był interesujący i już teraz, serdecznie zapraszam na następny :D :D :D
Air Arms S510-SL Carbine & Vortex Diamondback Tactical 4-16 x 44
Weihrauch HW 97K & Vortex Diamondback Tactical 4-16 x 44

Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 6 wrz 2018, o 17:26
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Re: Superwiatrówki, czyli wiatrówki do mania i do strzelania

Postprzez zbisz41 » 9 mar 2020, o 18:02

Człowieku co z tobą?
Nie umiesz czytać ? Nawet obrazków nie rozróżniasz?
Pisze że fotki pogladowe i ze poprosił cię o fotki z twojego kartonu.
Czytałem te posty na beżu i dlatego poprosiłem ciebie o zrobienie fotek i pokazanie ze na kartonie jest HW97 BL?
Jaki masz problem?
Steyr LG110+ Vortex PSTryk ....FWB 150 old ;)
Wichura HFT Team

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 9 lis 2018, o 19:41

Re: Superwiatrówki, czyli wiatrówki do mania i do strzelania

Postprzez Jacek_1 » 9 mar 2020, o 19:02

zbisz41 napisał(a):Człowieku co z tobą?
Nie umiesz czytać ? Nawet obrazków nie rozróżniasz?
Pisze że fotki pogladowe i ze poprosił cię o fotki z twojego kartonu.
Czytałem te posty na beżu i dlatego poprosiłem ciebie o zrobienie fotek i pokazanie ze na kartonie jest HW97 BL?
Jaki masz problem?

No i masz babo placek, poglądowe :D
No tak, jak poglądowe to może się nie zgadzac :D
Tylko co poglądowe ma wspólnego z moim karabinkiem i zamienioną osadą ? :D
Air Arms S510-SL Carbine & Vortex Diamondback Tactical 4-16 x 44
Weihrauch HW 97K & Vortex Diamondback Tactical 4-16 x 44

Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 6 wrz 2018, o 17:26
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Re: Superwiatrówki, czyli wiatrówki do mania i do strzelania

Postprzez zbisz41 » 9 mar 2020, o 19:17

Dlaczego nie udostępnisz kartonu z naklejkami?
Eres tego nie zrobi bo go nie ma.
Zresztą baw sie dalej ,może kogoś to jeszcze obchodzi?
twój screen maila bez nr i informacji o danych sprzedaży przez HW jet co najmniej niepoważny .
Steyr LG110+ Vortex PSTryk ....FWB 150 old ;)
Wichura HFT Team

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 9 lis 2018, o 19:41

Re: Superwiatrówki, czyli wiatrówki do mania i do strzelania

Postprzez Jacek_1 » 10 mar 2020, o 13:02

A zatem czas na kolejny odcinek serialu :D
Ale, żeby było tak jak w telewizorze, najpierw ogłosimy konkurs dla telewidzów. I to konkurs z nagrodami :D
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi jutro tj. 11 marca 2020, w godzinach wieczornych, ale nie wiem dokładnie, o której, bo jutro buraki sadzę to i z pola pewnie późno wrócę, ale przed północą, podam odpowiedź na pewno :D :D :D
Co będzie nagrodą ? Nagrodą będzie 0,5 l Finlandii, którą ufunduję dla zwycięzcy.
A zatem, pytanie konkursowe brzmi: "Czy osadę w karabinku, który jest bohaterem tego serialu podmienił sklepowy z Superwiatrówek, czy ktoś inny ?"
Nagrodę otrzyma ten telewidz, który pierwszy napisze na forum właściwą odpowiedź na pytanie konkursowe. Czas na udzielenie odpowiedzi jest do jutra tj. 11 marca 2020, do godziny 20:00. Odpowiedzi udzielne po tym czasie, nie będą brane już pod uwagę. Nagroda, zostanie wysłana pocztą na wskazany przez zwycięzcę adres, na priv. Oczywiście za poświadczeniem odbioru.
Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie, życzę wspaniałej zabawy, a zwycięzcy wyrafinowanych doznań w czasie konsumpcji :D :D :D
Air Arms S510-SL Carbine & Vortex Diamondback Tactical 4-16 x 44
Weihrauch HW 97K & Vortex Diamondback Tactical 4-16 x 44

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 505
Dołączył(a): 30 maja 2016, o 20:56
Lokalizacja: Majdan Sobieszczański

Re: Superwiatrówki, czyli wiatrówki do mania i do strzelania

Postprzez Rakollo » 10 mar 2020, o 17:16

Moja odpowiedź to - ktoś inny.

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2533
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: Superwiatrówki, czyli wiatrówki do mania i do strzelania

Postprzez Zagorek » 10 mar 2020, o 19:17

Ja tak poza konkursem. Z tego co się orientuję na terenie Polski oficjalnym dystrybutorem WEIHRAUCH jest Incorsa, http://static.abstore.pl/design/account ... ielski.jpg która pośredniczy w sprzedaży sprzętu tej firmy oraz sama go sprzedaje. Osobiście nie wierzę aby podmianki dokonała Incorsa ale również nie Superwiatrówki tylko jeszcze inne źródełko.
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Grupa LFS
Posty: 844
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 11:01

Re: Superwiatrówki, czyli wiatrówki do mania i do strzelania

Postprzez tompas » 10 mar 2020, o 19:55

Ja tylko się wtrącę i powiem, że nagroda w tym konkursie jest nie adekwatna do rangi problemu. I tylko tyle. :D

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 9 lis 2018, o 19:41

Re: Superwiatrówki, czyli wiatrówki do mania i do strzelania

Postprzez Jacek_1 » 11 mar 2020, o 20:31

Krowy nakarmione, świnie wydojone, pole zaorane, buraki posadzone, a więc warczcie werble, bijcie działa, bo oto rozstrzygnięcie naszego telewizyjnego konkursu nadchodzi !!! :D :D :D
Szanowni Państwo, jury w składzie jednoosobowym, czyli moim, po nadejściu tysięcy odpowiedzi, miało nadzwyczaj trudne zadanie wyłonienia zwycięzcy, ale w końcu się z tym uporało i oto zwycięzcą został... Rakollo !!! :D :D :D
Rakollo, jako pierwszy udzielił prawidłowej odpowiedzi na pytanie konkursowe, które brzmiało:
"Czy osadę w karabinku, który jest bohaterem tego serialu podmienił sklepowy z Superwiatrówek, czy ktoś inny ?"
Odpowiedź brzmi:... Nie, to nie sklepowy z Superwiatrówek, podmienił osadę”.
Skąd to wiem i w takim razie, kto się tego dopuścił ?
Zbrodni na karabinku dokonał dystrybutor od, którego sklepowy, kupił karabinek. Dystrybutor, nazywa się Versandhaus – Schneider i jest w jakimś Pierdziuszewie Dolnym czy czymś takim (nie chce mi się dokładnie sprawdzać) w Dojczlandzie.
Dlaczego zbrodni ? Dlatego, że ubranie HW 97 w osadę HW 77, to już nawet nie jest idiotyzm. To jest zbrodnia, która z HW 97, robi jakiegoś shita typu HW 97/HW 77.
To jest mniej więcej tak, jakbym Finlandię, którą wygrał Rakollo, przelał z oryginalnej flaszki do flaszki po damskim likierze i powiedział mu, że daję mu Finlandię. A, jak nie wierzy, to niech spróbuje. Owszem, smak Finlandii jest, ale na sam widok tej Finlandii, chce się rzygać.
HW 97/HW 77 strzelać, strzela, ale na sam widok tego czegoś, zwłaszcza w porównaniu z tym, co było na zdjęciu u sklepowego, dostaje się ostrej biegunki na odległość od stanowiska strzeleckiego do figurki na 42-m metrze.
A skąd to wiem ? Ano stąd, że napisałem do tego dystrybutora, z zapytaniem kto zamienił osadę w karabinku i z jaką osadą wysłali karabinek do sklepowego. I w odpowiedzi, dostałem odpowiedź, że to oni zamienili osadę i, że tego modelu nie produkuje Weihrauch tylko oni (screen maila nie chce mi się podłączać) Jednym słowem, Niemiec, zamienia osadę z wyższego modelu na osadę z niższego modelu i i jest nowy model Spezial :D :D :D
A później, sklepowy, sprzedaje to w Polsce jako Spezial i geszefcik się kręci. Swoją drogą, ciekawe co robią z osadami, tymi, które im zostają z wyższych modeli ?
No, ale byłem ciekawy jeszcze jednej rzeczy. Mianowicie, czy tego shita, sprzedają też w Dojczlandzie ? Wchodzę na ich stronę i szukam. I, o dziwo.. jest. Tylko pomiędzy tym, co sprzedają w Dojczlandzie, a tym, co sprzedaje sklepowy w Superwiatrówkach, są dwie drobne różnice. Pierwsza jest taka, że w Dojczlandzie, jest napisane jak byk, że jest to HW 97 z osadą HW 77. A druga jest taka, że nie ma tam napisu, że jest to zdjęcie poglądowe, pod którym można ukryć co się chce, a jak klient będzie się pruł, to mu się powie, że to tylko zdjęcie poglądowe i dostał to, co zamawiał.
Jeśli w Dojczlandzie, klient chce mieć karabinek z osadą od niższego modelu, to oczywiście, wolno mu, to są jego pieniądze, ale ma być bez proszenia poinformowany, co kupuje, a nie zasłaniać się poglądowym zdjęciem.
Ja, gdybym wiedział, że jest to osada od niższego modelu, po prostu bym tego nie kupił. I niech „eksperci” od karabinków z beżowego forum, nawet nie próbują startować mi z tekstem, że na zdjęciu jest osada od HW 77 i wiedziałem, co kupuję. Nie mam obowiązku wiedzieć, że jest to osada od niższego moelu, a powinno być to bez pytania napisane na stronie sklepowego. Tak jak na stronie w Dojczlandzie.
Zanim kupiłem to coś, wrzuciłem również na beżowe forum, pytanie czym różni się wersja Spezial od klasycznej. Pośród bełkotu pseudoznawców karabinków, nikt, nawet w jednym zdaniu nie napisał, że jest to po prostu HW 97 z przełożoną osadą od HW 77. Sklepowy zapewne nie bywa na tym forum, nie widział tego pytania i dlatego mi nie odpowiedział :D :D :D
Dopiero, kiedy zrobiłem bekę na beżowym forum i wrzuciłem zdjęcia, kolega o ksywce brrupsz, który wygląda na to, że jako jedyny zna się na tym forum na karabinkach, napisał, że jest to osada od HW 77. I oczywiście, miał rację, tyle tylko, że ja już wtopiłem kasę. A zdjęcie u sklepowego, jest oczywiście tylko poglądowe :D :D :D
Acha, a jakiś orzeł intelektu z beżowego forum, którego zrobili modem (ksywki nie chce mi się sprawdzać), kiedy zamykał mój wątek, tak żeby sklepowy mógł jeszcze na nim napisać, ale ja, żebym nie mógł już odpowiedzieć, był łaskaw udzielić mi rady, że mogłem oddać karabinek, a nie pisać o tym na forum. No,wzruszyłem się do łez :D :D :D
A więc, Szanowny Panie Rokollo, skontaktuję się z Panem na privie, aby uzgodnić szczegóły ceremonii wręczenia nagrody. Poczta czy osobiście ? Jeśli osobiście, to dżynsy czy fraki ? Z osobami towarzyszącymi czy bez ? W parku na ławce, czy może zaprzyjaźniony serwis udzieliłby nam gościny ? Itd, itd., itd..
A dla sklepowego coś ze specjalną dedykacją, takie coś, a'la jego biznes :D :D :D
https://youtu.be/7-0DXv8W_0c?list=RD7-0DXv8W_0c
Air Arms S510-SL Carbine & Vortex Diamondback Tactical 4-16 x 44
Weihrauch HW 97K & Vortex Diamondback Tactical 4-16 x 44

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 12:53
Lokalizacja: LubLin

Re: Superwiatrówki, czyli wiatrówki do mania i do strzelania

Postprzez Locutus » 11 mar 2020, o 22:08

Jacek_1 napisał(a):...
Ja, gdybym wiedział, że jest to osada od niższego modelu, po prostu bym tego nie kupił.
...


Oczywiście o możliwości odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni (a w przypadku gdy sprzedawca 'zapomniał' o tym poinformować w ciągu 12miesięcy) Kolega oczywiście słyszał ??
ΣW = ΣR

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 505
Dołączył(a): 30 maja 2016, o 20:56
Lokalizacja: Majdan Sobieszczański

Re: Superwiatrówki, czyli wiatrówki do mania i do strzelania

Postprzez Rakollo » 12 mar 2020, o 11:40

Jestem wzruszony :B

Poprzednia strona
meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Dział ogólny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości