Sezon 2019 zakończony.

Dyskusje, które nie mieszczą się nigdzie indziej ;)
Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Sezon 2019 zakończony.

Postprzez Zagorek » 9 gru 2019, o 13:25

No i rok minął jak z bicza. Z powodu perypetii w pracy mniej intensywny niż poprzedni ale za to okraszony powrotem do starego hobby - wędkarstwa.
Początek sezonu trudny bo zmiana osady na całkowicie inną, cięższą, lepszą, większą możliwością dopasowania pod siebie (palmrest, stopka regulowana) cały nowy spust itd. Wszystko na lepiej ale cała nauka składania, postawa, pozycja na stanowisku itd. od nowa.
Marzec - Zawody w Łodzi i ani jednej figurki z wymuszonych bo jak się okazało w praniu za wysoki palmrest i bujanie na boki ale mimo to 4 miejsce co ważne bo zawody zaliczane do pucharu Konfederacji.
Marzec - Zawody w Mikstacie i każde stanowisko strzelane w innej konfiguracji ułożenia karabinka i punktu chwytu. Prawdziwy test w terenie. Z każdym stanowiskiem lepiej i większa wiedza. Miejsce 4.
Kwiecień - zawody w Kuklówce z dopracowanymi ustawieniami i jedyna nowość to rękawica strzelecka. Jak powiedziałem Jadzi przed zawodami "dzisiaj chwila prawdy bo już nie ma na co zgonić". Wynik życiówka 74 pkt. i wygrana.
Maj - zawody w Bojanowie i bezproblemowa wygrana a mistrzostwa za chwilę.
MISTRZOSTWA POLSKI - totalna porażka, zmieniłem do tego fajnie już funkcjonującego zestawu "dużo lepszą" lunetę aby zdobyć 1 czy 2 punkty więcej. Karabin strzelał perfekcyjnie ale ja nie miałem pojęcia gdzie strzelam, jaki jest dystans itp. DNO I WODOROSTY
MISTRZOSTWA ŚWIATA - odrobinę lepiej, sprzęt idealnie ale nie wiem jakie dystanse itp. Wynik jak najszybciej do zapomnienia.
Na obydwu imprezach wiele pytań do mnie co się zepsuło, że tak słabo a to sprzęt nie zawiódł tylko ja.
Lipiec - Ale co się stało cały czas chodzi po głowie. Kolejna zmiana lunety i wyjazd do Łaz na zawody PFTA, wynik w końcu dobry i 2 miejsce ale to nie to co ze starą "gorszą" lunetą. Reszta miesiąca ryby
Sierpień - ryby
Wrzesień - trzeba coś zrobić aby się nie ośmieszać na zawodach. Zawody w Łodzi (puchar Konfederacji) i słaby wynik z lunetą z Łaz. Nie tak jak bym chciał.
Październik - zmiana lunety na "gorszą" i zawody w Kuklówce mega ważne bo finał pucharu Konfederacji a zajmuję 4 miejsce w generalce z możliwością awansu przy bardzo dobrym wyniku. Wiem gdzie strzelam, jakie poprawki itp. - strzelanie daje radochę i wygraną w zawodach oraz awans na 1 miejsce w generalce.
Listopad - wyjazd w ostatniej chwili do Morska ze zwoją ulubioną lunetą z siatką BDC i wygrana.
Grudzień - Luneta "stara" przefokusowana pode mnie i Zawody Nowa Dęba i pomimo, że miejsce 2 to wynik 73 pkt. daje pełnię satysfakcji. Moja luneta "mówi" do mnie.
Teraz wiem, że zestaw mam do wygrywania zawodów a reszta należy już tylko do mnie. W tym roku po wiosennym serwisie u Dawida do dzisiaj karabinek strzela perfekcyjnie, aż szkoda rozbierać do przeglądu po sezonie ale tu zadecyduje już Dawid bo On się na tym zna a ja się w 100% dostosuję.
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Avatar użytkownika
Posty: 1504
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 16:08

Re: Sezon 2019 zakończony.

Postprzez Łeza » 9 gru 2019, o 22:37

Ładne podsumowanie Zagorku FIRE

Avatar użytkownika
Posty: 2562
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

Re: Sezon 2019 zakończony.

Postprzez pawlaczyskis » 9 gru 2019, o 22:48

Nie głupi powiedział że lepsze jest wrogiem dobrego. Ja również zostaje przy MTC mimo, że "stać mnie" na lepsze szkło. A ryby - dobrze wrócić :D
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl

Avatar użytkownika
Posty: 994
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 09:49

Re: Sezon 2019 zakończony.

Postprzez Jabu » 10 gru 2019, o 11:08

Dokładnie, min dlatego nieprędko przesiądę się z DOC :D :D :D :D :D :D <ROTFL>

meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Dział ogólny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość