Mełgiewska - Ursus

Czyli gdzie bezpiecznie strzelać!
Posty: 18
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 13:44

Mełgiewska - Ursus

Postprzez t00kie » 17 cze 2015, o 07:10

Witam,

Jako, że jestem świeży w temacie strzelania i środowiska z nim związanego chciałbym się dowiedzieć co sądzicie na temat starej fabryki na ul. Mełgiewskiej? Wiem, że czasem tam airsoftowcy sobie biegają w weekendy. Wczoraj byłem przetestować mój nowy sprzęt i było całkiem sympatycznie. W jednej z hal płytki na podłodze fajnie odliczają odległość co 1,5m, pod dachem, szerokość jakieś 30m, długość pewnie z 50. Pytanie tylko czy ktoś może z Was miał jakieś przykre wspomnienia stamtąd w stylu wizyta niebieskich albo jakichś tubylców z sinymi nosami? Bo ciecia żadnego raczej tam nie uraczy.

Avatar użytkownika
Posty: 2562
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

Re: Mełgiewska - Ursus

Postprzez pawlaczyskis » 18 cze 2015, o 18:25

Samotnych odwiedzin nie polecam! Nie raz i nie dwa były tam jazdy z miejscowymi. Żeby się nie okazało, że wrócisz z "sinym nosem" i bez sprzętu...
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl

Posty: 18
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 13:44

Re: Mełgiewska - Ursus

Postprzez t00kie » 19 cze 2015, o 21:37

O, takiej informacji oczekiwałem :) Dzięki, będę uważał!

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 355
Dołączył(a): 3 paź 2016, o 17:47
Lokalizacja: Lublin Czuby

Re: Mełgiewska - Ursus

Postprzez Cyranek9 » 13 paź 2016, o 13:11

Witam serdecznie

Jeżeli chodzi o teren przy Metalurgiczna/Grygowej to mój kolega obok tych ruin po fabryce wynajmował magazyn i miał busa i np. jednego dnia podeszli do niego panowie i "grzecznie" zapytali czy przewiezie im jakieś tam graty czy oni mają "sobie tego busa ukraść?" (logiczne że dla świętego spokoju i zachowania stosunków sąsiedzkich na jako takim poziomie poświęcił swój czas i "klientów" obsłużył jak zapewne się domyślacie nie biorąc za pomoc ani grosza). I cóż to dało skoro kilka dni później podjeżdżając do swojego magazynu zobaczył że do stojącego koło pobliskiego spożywczaka auta włamuje się dwóch typków, grzecznie zwrócił im uwagę o niestosowności postępowania że obudził się w szpitalu i do dziś się cieszy że żyje.

Wiem że przynudziłem, ale widząc tekst: "O, takiej informacji oczekiwałem :) Dzięki, będę uważał!" radził bym go zmienić na "dzięki, będę omijał ten rejon szerokim łukiem"

Pozdrawiam serdecznie
Hatsan 90, HW97k, HW40, kiepski awatar i uszczypliwy komentarz

meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Miejscówki/lokalizacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości