Majdan Sobieszczański - Nowe miejsce!!! :D

Czyli gdzie bezpiecznie strzelać!
Avatar użytkownika
Posty: 2562
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

Majdan Sobieszczański - Nowe miejsce!!! :D

Postprzez pawlaczyskis » 4 lip 2016, o 14:18

Śpieszę z informacją, że kroi się nam nowe pewne sprawdzone i bardzo dogodne miejsce do strzelania :) !!!!! Z Pawłem jesteśmy w trakcie pertraktacji. W połowie miesiąca coś być powinno już wiadomo!! :) Trzymajcie kciuki!! :)
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl

Posty: 18
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 13:44

Re: Nowe miejsce!!! :D

Postprzez t00kie » 4 lip 2016, o 17:56

Nie wiem jak reszta ale ja czymam :D

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 467
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 17:04
Lokalizacja: Kłodnica/Lublin

Re: Nowe miejsce!!! :D

Postprzez vickers82 » 5 lip 2016, o 13:37

Tak jak pisze Dawid, jest fajna miejscowa, obszerna i bezpieczna, jutro jak się uda wezmę aparat i zrobię foty terenu, po 16 lipca ma wrócić właściciel i dogadamy szczegóły. Wieczorem jak wrócę z pracy wrzucę link z Google maps to wstępnie będzie można miejsce obaczyc, ale z tego co widzę to czegoś takiego ze świeczka tu nie znajdzie także sprawę trzeba kuc póki gorąca i właściciele przychylni :-D

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 467
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 17:04
Lokalizacja: Kłodnica/Lublin

Re: Nowe miejsce!!! :D

Postprzez vickers82 » 5 lip 2016, o 20:16

To tu :D

https://goo.gl/maps/6cC711YiVfS2

Nie wiem jak zrobić żeby sie wyświetlało okno z mapą w poście, także Admin jak może to niech przerobi posta żeby nie przenosiło do osobnej karty tylko tu się od razu wyświetlało ;)

Posty: 18
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 13:44

Re: Nowe miejsce!!! :D

Postprzez t00kie » 6 lip 2016, o 11:45

Czekam na fotki z poziomu gleby bo na razie wygląda na.. pole :D

Trzeba będzie coś tam usypać? Czy jest jakieś naturalne zagłębienie?

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 467
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 17:04
Lokalizacja: Kłodnica/Lublin

Re: Nowe miejsce!!! :D

Postprzez vickers82 » 7 lip 2016, o 19:28

Bo to jest pole-ugór :)
Nic nie trzeba usypywać, pole to przechodzi w łagodne wzniesienie i do potrzeb pneumatycznych wg mnie jest idealne. Foty zrobię jutro bo do tej pory nie za bardzo z czasem stałem ale jutro już będą 100% :)

Grupa LFS
Posty: 383
Dołączył(a): 17 sty 2015, o 11:32

Re: Nowe miejsce!!! :D

Postprzez rycho941 » 17 lip 2016, o 20:56

8,9,10-to kiedy do czorta jest to jutro? :|

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 467
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 17:04
Lokalizacja: Kłodnica/Lublin

Re: Nowe miejsce!!! :D

Postprzez vickers82 » 21 lip 2016, o 21:03

Jutro nastało dziś. Byliśmy z Dawidem, obgadaliśmy sprawę z właścicielami i wszystko jest praktycznie załatwione. Teren ma potencjał. Naturalny kulochwyt w postaci wzniesienia i spokojna okolica. Dodatkowo właściciele mają w planach zrobić naturalny żywopłot w postaci drzewek także w przyszłości cienia nie zabraknie. Teren trzeba oczywiście przygotować ale roboty nie ma za dużo. Wystarczy wykosić, rozłożyć figurki i ognia :-D

Fotki:

Obrazek

Obrazek


Po obu stronach widocznego drzewka można rozlokować stanowiska strzeleckie. Także miejsca jest sporo. Teraz tylko czekać na pierwszych chętnych ustalić termin i zaczynać zabawę :-D

Trzeba oczywiście też ustalić pewne zasady, ale myślę że to będzie już sprawa do obgadania na miejscu przy okazji pierwszego spotkania.

Avatar użytkownika
Posty: 2562
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

Re: Nowe miejsce!!! :D

Postprzez pawlaczyskis » 21 lip 2016, o 22:10

Teren wymarzony. Jedyny wkład to kwestia oczyszczenia. Trzeba ustalić jakiś termin ;)
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl

Posty: 18
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 13:44

Re: Nowe miejsce!!! :D

Postprzez t00kie » 22 lip 2016, o 10:22

No to piszcie kiedy - jutro? pojutrze? :D Trzeba kuć miejscówkę póki gorąca :D

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 505
Dołączył(a): 30 maja 2016, o 20:56
Lokalizacja: Majdan Sobieszczański

Re: Nowe miejsce!!! :D

Postprzez Rakollo » 23 lip 2016, o 19:40

Witam. Odbyło się pierwsze, wstępne strzelanie na nowym miejscu. Wykoszone na dystans ok 25 metrów. Jak dla mnie który na taki dystans strzelał pierwszy raz to "bomba" :-D A więcej opisze kolega vickers82 wraz ze zdjeciami.

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 467
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 17:04
Lokalizacja: Kłodnica/Lublin

Re: Nowe miejsce!!! :D

Postprzez vickers82 » 23 lip 2016, o 20:31

Tak jak napisał Kolega Jarek dziś odbyło się pierwsze strzelanie :-D
Jest jak przewidywaliśmy, czyli teren przedni do tego rodzaju zabawy. Nie ma mowy o rykoszetach czy jakimkolwiek zagrożeniu dla osób postronnych.
I co najważniejsze, sport się wszystkim spodobał co mnie niezmiernie ucieszyło że dało się tego bakcyla zaszczepić :-D
Także Panowie, wstępnie można robić listę chętnych i ustalić termin pierwszego strzelania w szerszym gronie (byle nie za tydzień gdyż wtedy właściciele są zajęci i miejscówka będzie niedostępna).

Także trzeba się zorganizować i do dzieła :-D

EDIT:

Jak ktoś ma jakieś pytania/wątpliwości/coś nie jest do końca jasne może pisać o tym tutaj. W miarę możliwości będziemy wyjaśniać.
Ostatnio edytowano 13 sty 2017, o 12:55 przez vickers82, łącznie edytowano 1 raz

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 505
Dołączył(a): 30 maja 2016, o 20:56
Lokalizacja: Majdan Sobieszczański

Re: Nowe miejsce!!! :D

Postprzez Rakollo » 29 lip 2016, o 13:02

Zapanowała martwa cisza w temacie. Może wyjaśnię trochę wątpliwości, jako właściciel terenu, odnośnie nowego miejsca do strzelania. Po pierwsze na razie ( nie wiem jak długo) strzelanie jest za free. Można strzelać nie tylko w weekendy ale także na tygodniu jak ktoś poczuje potrzebę zrelaksowania się. Mieszkam na stałe w miejscu gdzie jest teren do strzelania więc nie ma problemu, żeby się umówić na popykanie. prosiłbym tylko wcześniej o kontakt telefoniczny (888 926 878), mam na imię Jarek. Ukształtowanie terenu wymusza strzelanie w kierunku północy wiec słońce mamy zawsze z tyłu. Na razie brak zadaszenia na stanowisku strzeleckim ale mam nadzieję, że to się zmieni na korzyść ;) Nie ma problemu, żeby się w międzyczasie napić kawy lub herbaty. Jeżeli koledzy strzelcy mają jeszcze jakieś pytania proszę śmiało pisać, odpowiem.
Pozdrawiam wszystkich :D

Posty: 18
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 13:44

Re: Nowe miejsce!!! :D

Postprzez t00kie » 29 lip 2016, o 13:14

Cisza bo pogoda nie sprzyja i weekend zajęty :) Ja może bym się wybrał w takim razie za 2 tygodnie w niedzielę (o ile będzie aura sprzyjająca).

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 505
Dołączył(a): 30 maja 2016, o 20:56
Lokalizacja: Majdan Sobieszczański

Re: Nowe miejsce!!! :D

Postprzez Rakollo » 1 sie 2016, o 11:01

Też mam nadzieję, że pogoda dopisze. Na razie przez te deszcze to chwaściory rosną jak opętane :twisted: Jak słoneczko wyskoczy to kosa pójdzie w ruch i wyczyszczę miejscówkę.

meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Miejscówki/lokalizacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość