Topowe sprężyny

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Topowe sprężyny

Postprzez Zagorek » 24 cze 2018, o 18:05

Strzeliłem dzisiaj kolejnych kilka razy z "robionego" prosporta i już wiem na pewno, że LGU jest dla mnie :-D Prosiak jest z nich najładniejszy (ten dzisiaj w orzeszku) ale najmniej ciąży na lufę. Po LGU jest TX (BMK40), Prosport i dopiero HW97. Strzelałem z każdego wielokrotnie i ocena jednak nie z celności, "lepszości" itd. tylko z pudełkowego dopasowania dla mnie. Nie odważyłbym się stwierdzić który jest najlepszy bo uważam, że każdy jest równie dobry. Oceniam z perspektywy strzelca a nie serwisanta. Jakość wykonania czy trwałości, opłacalności i inne składowe to sprawa odrębna.
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: Topowe sprężyny

Postprzez Zagorek » 10 lut 2019, o 18:08

spust LGU ,.jpg
spust LGU ,.jpg (29.98 KiB) Przeglądane 5328 razy

Taki oto spust wyrzeźbił mi Dawid :D Ciekawe czy będę potrafił wykorzystać jego możliwości :D
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Avatar użytkownika
Posty: 2562
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

Re: Topowe sprężyny

Postprzez pawlaczyskis » 10 lut 2019, o 18:14

Da Ci nowe możliwości. Sam język regulowany w 4D + regulacja konta natarcia i długości dróg. Trzy kształty płaszczyzny palec/kopyto. Jak bardzo będziesz chciał to dodam też "stoptriger". Lepiej się nie da :p
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl

Avatar użytkownika
Posty: 1504
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 16:08

Re: Topowe sprężyny

Postprzez Łeza » 10 lut 2019, o 18:40

Wygląda świetnie.
Świetna robota Dawid PIWO
Zagorku pozazdrościć ;)

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: Topowe sprężyny

Postprzez Zagorek » 10 lut 2019, o 19:03

Dzisiaj postrzelałem troszkę z LGU w polimerze. Jest zdecydowanie większa odległość stopka - spust i dla "krótkich rąk" może być problem, waga po dołożeniu 0,5 kg ołowiu w osadę pomaga i to zdecydowanie bo tak w porównaniu z drewienkiem za lekki i za bardzo ciąży na lufę, chwyt tombole wygodny, zaraz za spustem osada zdecydowanie za niska za chwilę się "pogrubia" i dopiero tam dłoń podtrzymująca ma dobre podparcie. Minus to za niska baka i ciężko się złożyć do lunety - polecam regulowaną stopkę. Ogólnie jak nie lubię polimeru ten mnie nie odstraszył ale to nie mój klimat.
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Karabinki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości