Erni zmienia sprzęt :D

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1535
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 20:24
Lokalizacja: Wola Mrokowska k/Lublina

Erni zmienia sprzęt :D

Postprzez Erni » 31 mar 2018, o 12:21

To też się pochwalę, a co :P
Z tym czymś jadę na Łęsko, i mam nadzieję, że będzie mi służył dobrze i długo :-D
Jeszcze nie uzbrojony w optykę i kilka innych dodatków, ale w niedalekiej przyszłości to się zmieni :-D
Załączniki
IMG_20180327_201922.jpg
IMG_20180327_201914.jpg
IMG_20180327_201844.jpg
IMG_20180327_201811.jpg
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Łucznik Wz 1970
Pardini K12
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1535
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 20:24
Lokalizacja: Wola Mrokowska k/Lublina

Re: Erni zmienia sprzęt :D

Postprzez Erni » 31 mar 2018, o 12:23

I jeszcze nowa optyka.
Hawke Sidewinder 4,5-14x42 SF.
Załączniki
IMG_20180319_173513.jpg
IMG_20180319_173755.jpg
IMG_20180323_212331.jpg
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Łucznik Wz 1970
Pardini K12
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 395
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 15:10

Re: Erni zmienia sprzęt :D

Postprzez Jorguś » 31 mar 2018, o 13:12

Klawy Waluś, gratulacje, już drugi na wschodzie

Narazie wolnymi krokami ale idzie do wyrównania statystyki; sprężyniarze kontra PCP
SKŁADAK, system Steyr LG 110 FT, lufa Anschutz, osada FWB-800, stopka MEC free position, spust MEC trigger II, grip, palmrest, baka- RINK, optyka - Viper PST II 3-15x44 FFP EBR 2C. FWB P44

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: Erni zmienia sprzęt :D

Postprzez Zagorek » 31 mar 2018, o 13:15

Fo fajny i fajnie strzela. Luneta również spoko więc teraz Sylwek bo boju. Baw się dobrze.
A sprężynka to sprężynka ;)
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Avatar użytkownika
Posty: 2562
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

Re: Erni zmienia sprzęt :D

Postprzez pawlaczyskis » 31 mar 2018, o 13:19

A Jednak :D Ciekaw jestem co zostawisz :D
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1535
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 20:24
Lokalizacja: Wola Mrokowska k/Lublina

Re: Erni zmienia sprzęt :D

Postprzez Erni » 31 mar 2018, o 14:19

Dzięki Andrzeju :-D
Dawid, ano jednak :D
Co zostanie, sam nie wiem. Jestem teraz jak ten osioł przy żłobie.... :/
Arms miał iść pod młotek, ale..... Na swoje nieszczęście widziałem go już po transformacji i cholerka sam nie wiem. Pewnie ze mną zostanie :-D
Jak będzie już w domu, uzbrojony w dodatki, nie omieszkam go zaprezentować, ale to już raczej po Łęsku.
Najpierw muszę się jeszcze zaznajomić w Walusiem.
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Łucznik Wz 1970
Pardini K12
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl

Grupa LFS
Posty: 844
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 11:01

Re: Erni zmienia sprzęt :D

Postprzez tompas » 31 mar 2018, o 16:24

Nooo Sylwek :O nic nie wspominałeś o swoich planach.Gratuluję teraz już nie będzie wymówek ,że to czy tamto.Taki sprzęt zobowiązuje do super wyników i tego Ci życzę.Masz zatem wspaniałe Święta.PZDR

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 395
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 15:10

Re: Erni zmienia sprzęt :D

Postprzez Jorguś » 31 mar 2018, o 17:07

Erni napisał(a):Co zostanie, sam nie wiem. Jestem teraz jak ten osioł przy żłobie.... :/
Arms miał iść pod młotek, ale..... Na swoje nieszczęście widziałem go już po transformacji i cholerka sam nie wiem. Pewnie ze mną zostanie


Od dawna chciałem zrealizować plan: Jeden karabinek, jedna optyka. Ale ciągle było szkoda.
W pewnym okresie miałem cztery karabinki i trzy optyki a to tylko dla tego że jeden był typowo tarczowy i miał diopter. Cały 2017 rok zajęło mi wyprzedaż nadwyżek i w końcu jestem hepi, mam jeden karabinek i jedną optykę. Nareszcie mogę się skupić na strzelaniu a nie kombinowaniu jaką optykę gdzie założyć, i niekończące się testy. Teraz na reszcie nie muszę kombinować.
SKŁADAK, system Steyr LG 110 FT, lufa Anschutz, osada FWB-800, stopka MEC free position, spust MEC trigger II, grip, palmrest, baka- RINK, optyka - Viper PST II 3-15x44 FFP EBR 2C. FWB P44

Avatar użytkownika
Posty: 1504
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 16:08

Re: Erni zmienia sprzęt :D

Postprzez Łeza » 31 mar 2018, o 20:28

Jorguś napisał(a):Jeden karabinek, jedna optyka.

O to to to. Tak mam i święty spokój, tylko strzelanie mnie interesuje :D

Erni, gratki nowego sprzętu, niech dobrze służy ;)

Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 29 paź 2017, o 16:06
Lokalizacja: Bytom

Re: Erni zmienia sprzęt :D

Postprzez Oko » 31 mar 2018, o 20:59

Ooo, widzę że transakcja doszła do skutku. Karabinek pozostaje w rodzinie. Sylwek, masz doskonałe sprzęcicho i teraz pozostaje Ci tylko porozpychać się na pudle. ;) :D Strzelaj z jednego karabinka, bo jak będziesz strzelał z dwóch, to z żadnego nie uzyskasz zadowalającego wyniku. ;)

Trenuj, trenuj i jeszcze raz trenuj, a zaczną mówić Ci MSTRZU, powodzenia :-D
Nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się przyzwoicie.
Boję się tych, którzy nie mając predestynacji, zajmują stanowiska, do których nie są powołani. Bo w tych ludziach małych rodzi się właśnie nikczemność, rodzi się największy obszar nikczemności.

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1535
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 20:24
Lokalizacja: Wola Mrokowska k/Lublina

Re: Erni zmienia sprzęt :D

Postprzez Erni » 31 mar 2018, o 23:10

Chłopaki, dziękuję serdecznie Wam wszystkim za dobre słowa i za bezcenne rady, które oczywiście biorę do siebie.
Andrzeju i Zdzisiu, to co napisaliście o jednym karabinku i jednej optyce, to najprawdziwsza prawda. Jak się strzela, to przecież tylko z jednego, nie z dwóch na raz.

Jorguś napisał(a):...Nareszcie mogę się skupić na strzelaniu a nie kombinowaniu jaką optykę gdzie założyć, i niekończące się testy. Teraz na reszcie nie muszę kombinować.

Andrzeju, nie planowałem przekładania jednej optyki na dwa karabinki, ale o tym za chwilę.

tompas napisał(a):Nooo Sylwek :O nic nie wspominałeś o swoich planach.Gratuluję teraz już nie będzie wymówek ,że to czy tamto.Taki sprzęt zobowiązuje do super wyników i tego Ci życzę.Masz zatem wspaniałe Święta.PZDR

Tomku, nie lubię się "chwalić" zawczasu. Ostatnio jak treplałem o Walusiu, poszły mi dwa sprzed nosa, ale nie ma tego złego :-D
Sprzętu jeszcze nie znam, właściwie to strzeliłem dopiero kilka razy przez chrono.

Oko napisał(a):Ooo, widzę że transakcja doszła do skutku. Karabinek pozostaje w rodzinie. Sylwek, masz doskonałe sprzęcicho i teraz pozostaje Ci tylko porozpychać się na pudle. ;) :D Strzelaj z jednego karabinka, bo jak będziesz strzelał z dwóch, to z żadnego nie uzyskasz zadowalającego wyniku. ;)

Trenuj, trenuj i jeszcze raz trenuj, a zaczną mówić Ci MSTRZU, powodzenia :-D

Tak Zdzisiu, doszła do skutku :-D

Póki co oddałem 15 strzałów przez chrono, różnica prędkości na Exact 4,52 = 5 m/s, co uważam za dobry wynik.
Kolega Igor podpowiedział mi, że najbardziej miarodajnym testem stabilności jest Express. Przepuszczę jeszcze kilka diabołków przez chrono i porównam wyniki.
A co do Armsa, to również Igor podpowiedział mi coś, o czym trochę nieśmiało myślałem wcześniej.
Otóż zamiast szukać na niego drugiej optyki, może założyć na S410 diopter, skręcić go na mocy i strzelać sobie KPN :?:
Co Wy na to Panowie :?:
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Łucznik Wz 1970
Pardini K12
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl

Grupa LFS
Posty: 844
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 11:01

Re: Erni zmienia sprzęt :D

Postprzez tompas » 1 kwi 2018, o 06:12

Masz rację Sylwek o marzeniach się nie paple tu i tam, marzenia się realizuje.
P.S.Dasz chociaż go potrzymać ?

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1535
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 20:24
Lokalizacja: Wola Mrokowska k/Lublina

Re: Erni zmienia sprzęt :D

Postprzez Erni » 1 kwi 2018, o 12:44

A to już postrzelać nie będziesz chciał :?: :~~

Powiem Wam, że to "wiosełko" do ładowania śrutu jest genialne :-D
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Łucznik Wz 1970
Pardini K12
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl

Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 29 paź 2017, o 16:06
Lokalizacja: Bytom

Re: Erni zmienia sprzęt :D

Postprzez Oko » 1 kwi 2018, o 22:16

Erni napisał(a):
Andrzeju i Zdzisiu, to co napisaliście o jednym karabinku i jednej optyce, to najprawdziwsza prawda. Jak się strzela, to przecież tylko z jednego, nie z dwóch na raz.


Sylweczku, ja nie napisałem, że z dwóch na raz. Jak sie uprzesz, to przecież masz dwoje rąk i wypalisz na raz z dwóch karabinków, ale gdzie tu sens. ;) :-D
Chodziło mi o to, że strzelając raz z jednego raz z drugiego karabinka, wyniki będą delikatnie mówiąc średnio zadowalające. Przypuszczam, że jak pozostawiasz sobie wcześniej kupiony karabinek, to nie po to by go trzymać w gablocie, tylko również z niego będziesz chciał sobie postrzelać. Te karabinki są tak różne, celowniki też się różnią, więc siłą rzeczy ciągle będziesz musiał się przestawiać. Staniesz w rozkroku, bo raz wyniki wypadną lepiej z pierwszego karabinka, a raz z drugiego. Starzy wytrawni strzelcy po zmianie optyki lub karabinka tracili od trzech miesięcy do półroku zanim opanowali nowy sprzęt. W zawodach plasowali się ciągle w czołówce piętnastu, dwudziestu najlpszych zawodników, ale upłynęło sporo czsu zanim wrócili na pudło. Pamietać należy, że pomimo solidnego rzemiosła nie byli jednak zawodowcami którzy cały swój czas poświęcają treningowi. Pozostali dalej amatorami, którzy czas na trening mają dopiero po pracy zawodowej i ew. po wywiązaniu sie z obowiązków rodzinnych. Sylwek, ja nie namawiam Cię do pozbycia się "swojej pierwszej miłości", ale będzie Cię kusiło i możesz zostać bigamistą mimo woli. :D
Nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się przyzwoicie.
Boję się tych, którzy nie mając predestynacji, zajmują stanowiska, do których nie są powołani. Bo w tych ludziach małych rodzi się właśnie nikczemność, rodzi się największy obszar nikczemności.

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1535
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 20:24
Lokalizacja: Wola Mrokowska k/Lublina

Re: Erni zmienia sprzęt :D

Postprzez Erni » 1 kwi 2018, o 23:42

Zdzisiu, to moje słowa o tym, że nie strzela się z dwóch na raz :D
Wiem o czym piszesz, i co masz na myśli. Właśnie od jakiegoś czasu mam właśnie taką zawiechę...
Najpierw zmiana optyki, i już było widać różnicę w wynikach. Jak się niedawno okazało, mój nabytek nie był przefokusowany - o czym oczywiście nie miałem pojęcia - i podobnie jak poprzedniemu właścicielowi, mi też w pewnych sytuacjach zanikał krzyż.
Teraz poszło hurtem, kolejna optyka i zupełna dla mnie nowość w postaci karabinka.

Oko napisał(a):Sylwek, ja nie namawiam Cię do pozbycia się "swojej pierwszej miłości", ale będzie Cię kusiło...

Wiem, że będzie kusiło jak cholera, i wiem też, że powinienem wziąć rozwód z moją "pierwszą miłością", ale zanim to nastąpi, jeszcze trochę ją do siebie poprzytulam ;) :-D
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Łucznik Wz 1970
Pardini K12
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl

Następna strona
meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Karabinki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości