Ustawianie baki policzkowej i stopki.

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 179
Dołączył(a): 20 lip 2017, o 22:14
Lokalizacja: Niedrzwica Duża

Ustawianie baki policzkowej i stopki.

Postprzez zulusj23 » 10 paź 2018, o 20:00

Cześć.

Napiszcie mi proszę dla jakiej pozycji (stojąca czy leżąca) mam wyregulować te dwa tytułowe elementy. Coś mi się wydaje, że nie da się tego zrobić dla obu postaw bo na stojące jest idealnie ale jak zalegnę to już nie. Wcześniej nie miałem problemu bo nie miałem takich regulacji i nie bardzo wiem jak się do tego zabrać.
DAYSTATE MK3 RT + KANDAR

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: Ustawianie baki policzkowej i stopki.

Postprzez Zagorek » 10 paź 2018, o 21:03

Dobrze zauważyłeś, że nie da się tak całkiem uniwersalnie. Zależy do czego głównie będziesz używał karabinka. Jak HFT to przeciętny tor ma 40 figurek z czego 4 stojąca. Jak sylwetki to tylko stojąca. Przy pcp wyregulowałbym bardziej pod stojącą pomimo, że mniej tak strzelasz a będziesz miał do rekreacji i sylwetek. PCP w leżącej nie musisz opierać stopki o ramię tak jak w sprężynie.
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Avatar użytkownika
Posty: 2562
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

Re: Ustawianie baki policzkowej i stopki.

Postprzez pawlaczyskis » 11 paź 2018, o 21:11

Bakę ustaw tak żeby nie dała wcisnąć głowy głębiej niż do pełnego obrazu szkła (na leżąco). Stopkę ustaw pod postawę stojącą. Oczywiście później kosmetyka. To tak ogólnie. Jak karabin ma być uniwersalny będzie trudno i trzeba iść na kompromisy ;)
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl

meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Karabinki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości