Nowy nabytek LG200

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 11 paź 2020, o 18:35
Lokalizacja: Urzędów

Nowy nabytek LG200

Postprzez MattGG » 4 lip 2021, o 21:49

Dziś mój szczęśliwy dzień 8) stałem się posiadaczem Walthera LG200 :D Spora część osób może go kojarzyć :D Mam nadzieje, że będzie mi dobrze służyć. FIRE
Obrazek
Obrazek

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 81
Dołączył(a): 14 kwi 2021, o 23:15

Re: Nowy nabytek LG200

Postprzez Marex79 » 4 lip 2021, o 22:25

Ooo, widzę że mamy podobne gusta. Poprzedni właściciel był wówczas za granicą i mialem go brać miesiąc temu ale ostatecznie wziąłem s400 od Poznaniaków.
Powodzenia, myslę ze to kozak sprzęt FIRE FIRE :lol:
Air Arms S400 MPR FT, Walther LG210, HW 98, HW40.

Avatar użytkownika
Posty: 994
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 09:49

Re: Nowy nabytek LG200

Postprzez Jabu » 5 lip 2021, o 05:30

Ale ładna osada :D Prędzej czy później kończy się na waltherze-to prawda uniwersalna :)

Grupa LFS
Posty: 844
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 11:01

Re: Nowy nabytek LG200

Postprzez tompas » 5 lip 2021, o 07:51

Ja też im cały czas to mówiłem. I stało się. Chcesz mieć święty spokój to kup sobie Walthera. :D FIRE

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 267
Dołączył(a): 28 sty 2021, o 19:26
Lokalizacja: Nowy Krępiec koło Świdnika

Re: Nowy nabytek LG200

Postprzez rafhie » 5 lip 2021, o 13:49

Fajny zakup. W chwili zwątpienia odnośnie sprężyny często odwiedzałem to ogłoszenie na OLX.

Grupa LFS
Posty: 844
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 11:01

Re: Nowy nabytek LG200

Postprzez tompas » 5 lip 2021, o 17:36

Jakieś walterki jeszcze tam zostały. :D

Avatar użytkownika
Posty: 994
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 09:49

Re: Nowy nabytek LG200

Postprzez Jabu » 6 lip 2021, o 08:09

Może ja będę za kilka miesięcy sprzedawał :) Z jednej strony nie bardzo mam ochotę a z drugiej strony od kilku miesięcy mach pociąga mnie dużo bardziej niż HFT i 16J. LG300 kupiłem pod kątem dzieci, ale w sumie to je też wolałbym pchnąć w kierunku machu. Poza tym zmierzam też do konkurencji pistoletowych z palnej a to będzie wiązało się z kolejnymi wydatkami a 16J leży i się kurzy głównie w tym roku - zresztą sami widzicie, że mało się się pojawiam na strzelaniu terenowym ;(
Natomiast karabin sam i tak nie będzie strzelał, u podstaw wszystkiego leży trening. Bez regularnego strzelania i podnoszenia własnych umiejętności nawet karabinem za kwasilion milionów dolarów nie zrobi się wyniku. Jak przed zarazą strzelałem pistolet 3-4 razy w tygodniu zacząłem zbliżać się do 90 pkt na większości tarcz, przez zarazę znowu spadłem do poziomu z 7 z przodu i niemożnością zmieszczenia się w czarnym.

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 11 paź 2020, o 18:35
Lokalizacja: Urzędów

Re: Nowy nabytek LG200

Postprzez MattGG » 7 lip 2021, o 18:25

Jabu napisał(a):Natomiast karabin sam i tak nie będzie strzelał, u podstaw wszystkiego leży trening. Bez regularnego strzelania i podnoszenia własnych umiejętności nawet karabinem za kwasilion milionów dolarów nie zrobi się wyniku. Jak przed zarazą strzelałem pistolet 3-4 razy w tygodniu zacząłem zbliżać się do 90 pkt na większości tarcz, przez zarazę znowu spadłem do poziomu z 7 z przodu i niemożnością zmieszczenia się w czarnym.


Dokładnie tak jak mówisz, sam po sobie widzę, jak wraz z brakiem treningu coraz gorzej mi idzie. Wręcz mam wrażenie, że w zimie jakość mojego strzelania była o wiele wyższa.
Na razie nie zapowiada się na lepiej, bo karabin w serwisie, ale już się szykuje na wielkie trenowanie aby wstrzele się w nowy sprzęt po odbiorze :D FIRE FIRE

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2533
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: Nowy nabytek LG200

Postprzez Zagorek » 7 lip 2021, o 19:54

Mateusz robisz jeden zasadniczy i to bardzo duży błąd a mianowicie ciągła zmiana sprzętu co uniemożliwia poznania go i stabilizację. Teraz masz już raczej sprzęt docelowy (na pewno do wygrywania) i po prostu dużo strzelaj i zmieniaj minimalnie ustawienia pod siebie a efekty przyjdą. Proponuję jeszcze dodać palmrest bo to bardzo zmienia ustawienia i mega pomaga.
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 11 paź 2020, o 18:35
Lokalizacja: Urzędów

Re: Nowy nabytek LG200

Postprzez MattGG » 7 lip 2021, o 20:47

Zagorek napisał(a):Mateusz robisz jeden zasadniczy i to bardzo duży błąd a mianowicie ciągła zmiana sprzętu co uniemożliwia poznania go i stabilizację. Teraz masz już raczej sprzęt docelowy (na pewno do wygrywania) i po prostu dużo strzelaj i zmieniaj minimalnie ustawienia pod siebie a efekty przyjdą. Proponuję jeszcze dodać palmrest bo to bardzo zmienia ustawienia i mega pomaga.


Tak to prawda :~~ trochę się zapędziłem z tymi wymianami, ale po serwisie chce już pozostać przy nim na dłużej i nie kombinować dalej z wymianami. Teraz całe skupienie tylko na trening. Co do palmrestu pojawi się w najbliższym czasie.

meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Karabinki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość