Nowicjusz wynik

Posty: 2
Dołączył(a): 9 paź 2017, o 13:46
Lokalizacja: Berlin

Nowicjusz wynik

Postprzez Zender » 9 paź 2017, o 14:22

Witam wrzystkich,
Chciał bym się zapytać czy ktoś tu widzi jakiś talent.
Strzelałem 1 raz z karabinku olimpijskiego na odległość 50m. Wcześniej wiatrówka sporadycznie dla zabawy.
Lewa dolna tarcza to koleś który pilnował mnie bym sobie przez przypadek krzywdy czasami nie zrobił .
Obrazek

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: Nowicjusz wynik

Postprzez Zagorek » 9 paź 2017, o 14:31

Witam. Ależ żeś się rozpędził po pochwały :-D Pomału. Po pierwsze z jakiego karabinka (co znaczy olimpijski), z jakiej postawy, ile strzałów, w jakich warunkach itp. Opisz coś dokładniej. Jak trafiasz z 50 m w tarczę to już nie jest źle :D
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1132
Dołączył(a): 1 cze 2017, o 14:43
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowicjusz wynik

Postprzez Bensa » 9 paź 2017, o 14:46

Mistrzu Yoda, widzę, że dbasz, aby padawan do stratosfery nie uleciał. :D
AA S400 + Vortex Crossfire II 6-18x44,
Hammerli 480,
HW40 + Walther 2x20,
SHARP INNOVA 1210 + DOE 6x32 S AO MD.

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 505
Dołączył(a): 30 maja 2016, o 20:56
Lokalizacja: Majdan Sobieszczański

Re: Nowicjusz wynik

Postprzez Rakollo » 9 paź 2017, o 16:11

I byłoby nam miło, gdybyś się przedstawił w odpowiednim temacie. Napisz coś o sobie, czym strzelasz. Oczywiście zapraszamy na nasze wspólne strzelania, bo urządzane są regularnie w różnych miejscach. Pozdrawiam :)

Posty: 2
Dołączył(a): 9 paź 2017, o 13:46
Lokalizacja: Berlin

Re: Nowicjusz wynik

Postprzez Zender » 9 paź 2017, o 16:39

Marcin jestem przepraszam ze się nie przedstawiłem wcześniej . Chciałem to zrobić w osobnym temacie tylko nie znalazłem odpowiedniego działu.
Nie znam sie na broni za dobrze ale z tego co pamięntam to był to stary karabinek rosyjskiej produkcji .22 bocznego zapłonu z celownikiem "tunelowym" chyba to sie tak nazywa poprawnie. Ostatnie strzelanie miałem 3 lata temu z wiatrówki crossman ta zwykła najtańsza jaka jest 5.5mm . Wsumie 1 opakowanie wystrzelałem .
Z gury zaznaczam ze nie chodzi mi tu o pochwały tylko o potwierdzenie czy jest sens zająć się tym na powarznie mam na myśli zawody.

Acha pozycja była stojąca na strzelnicy zamknięntej . W sumie 45 naboji poszło ta tarcza to 2 w sumie 3 tarcze poszły pierwsza to był mauser muszkowy wynik podobny co tarcza 2 . Tarcza 3 to widać już zmęczenie bo giwera cięrzka jak diabli.

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: Nowicjusz wynik

Postprzez Zagorek » 9 paź 2017, o 19:00

No to dalej się nie wypowiadam (o wyniku) bo się na tym nie znam.
Zender napisał(a):Z gury zaznaczam ze nie chodzi mi tu o pochwały tylko o potwierdzenie czy jest sens zająć się tym na powarznie mam na myśli zawody.
A to już zależy tylko od Ciebie. Kolejność powinna być taka, że podoba mi się strzelanie to strzelam rekreacyjnie i tak podchodzę do zawodów. Czy będą z tego wyniki to się okaże ale przeważnie za przyjemnością uprawiania dyscypliny idą wyniki a nie jak będą wyniki to będzie mi się przyjemnie strzelało.
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1132
Dołączył(a): 1 cze 2017, o 14:43
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowicjusz wynik

Postprzez Bensa » 9 paź 2017, o 19:42

Nie żebym się czepiał, ale popracuj nad ortografią odrobinę. To tak na marginesie. Niektórych może to razić (na przykład mnie ;) )
A poza tym w pełni zgadzam się z kolegą Zagorkiem i podobnie jak kolega Rakollo zapraszam na spotkania.
AA S400 + Vortex Crossfire II 6-18x44,
Hammerli 480,
HW40 + Walther 2x20,
SHARP INNOVA 1210 + DOE 6x32 S AO MD.

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1535
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 20:24
Lokalizacja: Wola Mrokowska k/Lublina

Re: Nowicjusz wynik

Postprzez Erni » 9 paź 2017, o 23:01

Powitać Marcinie.
Zajrzyj na dział "Off topic forumowy". Tam się witamy, przedstawiamy i piszemy kilka słów o sobie.
Żeby nie robić zbytniego bałaganu ze strzelania palną w dziale "Wiatrówki", proponuję przenieść post do działu "Broń palna".

Postrzelaj dla przyjemności, nie idź "na wynik" po jednej tarczce.
Do zawodów trzeba się przygotować, popracować nad postawą, oddechem, koncentracją itp, ale nie mieć parcia na wynik, jeśli będziesz chciał startować w takowych.
Przede wszystkim niech Ci to sprawia przyjemność, a potem sam sobie odpowiedz, czy chcesz iść w zawody.
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Łucznik Wz 1970
Pardini K12
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl

meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Sprzęt - broń/amunicja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość