Podstawowe szkolenie strzeleckie :) Klubowa impreza z palną

Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 19 paź 2015, o 08:56
Lokalizacja: Lublin

Podstawowe szkolenie strzeleckie :) Klubowa impreza z palną

Postprzez wolan » 18 mar 2021, o 15:47

Hej!
Rzadko tu zaglądam, za co przepraszam, ale praktycznie strzelam już tylko ostrą, nooo mam jeszcze poserwiswiatrowane HW40 z koli do pykania na wsi :)
Taki temat, może wiatrowcy chcieliby wyskoczyć na szkolenie z podstaw broni palnej? Można się zebrać w kilka osób, spotkać na trochę innej strzelnicy niż wiatrowej, zobaczyć "z czym to się je" :) Nie raz na spotkaniach ktoś coś wspominał że spróbowałby sobie palną.
Jakby zebrały się co najmniej 3 osoby, mogę takie strzelanie ogarnąć w swoim klubie http://shooter.com.pl/.
Na takim szkoleniu dostajesz kilka rodzajów palnej w kilku kalibrach po kilka strzałów (wszystko w zależności od kwoty na osobę).
Myślę że koszt to od ok. 150zł na osobę (wg mnie takie minimum), górnego limitu nie ma :) Czas ok 2h. Dogadałbym spokojnie świetną ofertę, ale musiałbym znać ilość osób i trzeba by ustalić budżet na osobę.
Gwarantuję świetną merytorykę, super klimat, niezapomniane wrażenia :D
Prywatnie uważam, że każdy dorosły facet powinien przynajmniej raz coś takiego zaliczyć.
Temat zupełnie luźny, ale może niejeden z Was o czymś takim myślał, tylko nie miał jak, z kim...
Jak będzie odzew, to działam.
Pozdrawiam Was gorąco!
HW98 + Vortex Diamondback Tactical 4-16x44 FFP
HW40 + Delta MiniDot

Avatar użytkownika
Posty: 994
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 09:49

Re: Podstawowe szkolenie strzeleckie :) Klubowa impreza z pa

Postprzez Jabu » 18 mar 2021, o 16:46

Ja chętnie ale w nie w tej chwili. Raz, że krucho z czasem, dwa, że wsiąkłem mocno w Ppn (stąd też min. krucho z czasem), trzy że jestem w trakcie wymiany sprzętu na lepsze pcp, więc każda stówę oglądam dwa razy, jeśli nie muszę jej wydać. Jak się coś będzie ładować to postaram się dołączyć, ale jako pionier nie mogę się teraz zadeklarować. Dziki że inicjatywę, podobanie się :)

Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 19 paź 2015, o 08:56
Lokalizacja: Lublin

Re: Podstawowe szkolenie strzeleckie :) Klubowa impreza z pa

Postprzez wolan » 18 mar 2021, o 21:53

Ale oczywiście rozumiem :) Temat możemy zrobić w każdej chwili, wielokrotnie, aby 3 osoby się zebrały minimum.
HW98 + Vortex Diamondback Tactical 4-16x44 FFP
HW40 + Delta MiniDot

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1132
Dołączył(a): 1 cze 2017, o 14:43
Lokalizacja: Lublin

Re: Podstawowe szkolenie strzeleckie :) Klubowa impreza z pa

Postprzez Bensa » 19 mar 2021, o 08:36

Myślałem już o czymś takim. I bardzo chętnie. Jedyne ale, to z pewnych względów, dopiero jak pandemia zwolni, czyli pewnie po połowie maja.
AA S400 + Vortex Crossfire II 6-18x44,
Hammerli 480,
HW40 + Walther 2x20,
SHARP INNOVA 1210 + DOE 6x32 S AO MD.

meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Spotkania/zawody/imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości