Bychawa 17.05.2020

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 22 lut 2017, o 18:16
Lokalizacja: Osmolice Pierwsze

Bychawa 17.05.2020

Postprzez Andy » 12 maja 2020, o 21:43

W niedzielę 17 maja organizujemy szkolenie strzeleckie, poniżej podajemy zasady bezpiecznego korzystania ze strzelnicy

Ze względu na trwający stan epidemii i związane z tym ograniczenia wprowadzone zamieszczamy poniżej kilka bardzo ważnych informacji dotyczących korzystania ze strzelnicy w czasie pandemii:
• Każda osoba, chcąca skorzystać z obiektu (dotyczy także członków K.S. SZWADRON) jest zobowiązana zarezerwować sobie stanowisko. Rezerwacji dokonujemy najlepiej z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem pod numerem tel. 507 107 406 podając dokładne godziny pobytu i oś, z której chce się skorzystać (100 m, 25 m,).
• Na każdej z dwóch osi może przebywać w jednym czasie maksymalnie 2 osoby strzeląjce
• Przed przekroczeniem bramy strzelnicy, należy się upewnić telefonicznie ,czy nie został wyczerpany limit użytkowników i czy można wejść na obiekt.
• Oczekiwanie na korzystanie ze strzelnicy odbywa się poza ogrodzeniem obiektu.
• Obowiązkowa dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt.
• Każda osoba korzystająca ze strzelnicy powinna posiadać własne środki zabezpieczenia osobistego tj.: maseczkę, rękawiczki jednorazowe, ochronę słuchu i oczu. Obowiązek zasłaniania twarzy tylko w momencie przemieszczania się poza stanowiskami strzeleckimi, natomiast przebywając na stanowisku strzeleckim nie ma obowiązku zakrywania twarzy.
• Zarządca strzelnicy w obecnej sytuacji nie przewiduje tzw. widowni czy też osób towarzyszących. Każda osoba przebywająca na strzelnicy będzie traktowana jak użytkownik.
Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszego obiektu. W miarę luzowania obostrzeń ,na bieżąco będziemy informowali o zmniejszaniu ograniczeń.
https://www.gov.pl/web/sport
Na miejscu będzie też można skorzystać z broni klubowej (glock, margolin, kbk AK i kbks
Zapraszamy wszystkich chętnych

meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Spotkania/zawody/imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość