Strzelanie "na luzie"

Posty: 3
Dołączył(a): 5 maja 2019, o 12:49

Strzelanie "na luzie"

Postprzez michal78 » 5 maja 2019, o 12:52

Witam, czy może Koledzy z Lubelszczyzny (posiadacze współczesnej broni ostrej) wybierają się czasem latem na którąś ze strzelnic plenerowych (np. Piaski) postrzelać bardziej rekreacyjnie ?
Chwilowo nie mam z kim strzelać a czasem miałbym ochotę na coś nieco bardziej "na luzie" niż treningi i zawody.
Ruger GP-100 .357 mag
Iż 35M .22 LR

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 72
Dołączył(a): 24 lis 2016, o 09:19
Lokalizacja: Lublin

Re: Strzelanie "na luzie"

Postprzez kropek » 6 maja 2019, o 20:54

Jak najbardziej! Parę dni temu zrobiliśmy sobie taki piknik z łagodnym strzelaniem, cp, boczny zapłon, pośredni. Od rana do późnego popołudnia. Kiedyś, gdy była grupa interesantów, dymkiliśmy czarnoprochowo często i gęsto z małą biesiadką.

Najlepiej byłoby zrobić mini zawody. Jakaś formuła? Wielobój? Dwa pistolety (boczny zapł. i c.z.), karabin 100? Szybkie strzelanie, do nietypowych tarcz?
Wszystko to już robiliśmy, w małym gronie, trudno jest zebrać grupę i wstrzelić się w dogodny termin.

Odpowiadałoby mi tygodniowe popołudnie, by uniknać ewentualnego tłoku niedzielnikowego (niedzielnik to te kilka dni gdy się nie działa, czyli od piątku do niedzieli - dawniej to była tylko niedziela :-)).

Pozdrawiam

Avatar użytkownika
Posty: 2562
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

Re: Strzelanie "na luzie"

Postprzez pawlaczyskis » 7 maja 2019, o 04:50

Hej! W brew pozorom grupa palna w lublinie jest dość liczna. Ale jakos taka mało zintegrowana. Myślę że żeby coś takiego się zadziało trzeba to po prostu zacząć robić :)
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl

Posty: 3
Dołączył(a): 5 maja 2019, o 12:49

Re: Strzelanie "na luzie"

Postprzez michal78 » 8 maja 2019, o 09:09

No ja jestem bardzo chętny, a na którym obiekcie strzelaliście ? Swego czasu w Piaskach strzelaliśmy do celów, powiedzmy bardziej rekraacyjnych niż tarcza, plastykowe butelki z wodą, melony, stary manekin a nawet stary monitor (przyjemnie reagował na amunicję .357 mag) ale teraz nie mam raczej z kim jeździć, stąd mój post.
Ruger GP-100 .357 mag
Iż 35M .22 LR

Posty: 3
Dołączył(a): 5 maja 2019, o 12:49

Re: Strzelanie "na luzie"

Postprzez michal78 » 17 maja 2019, o 16:50

I temat zdechł...
Ruger GP-100 .357 mag
Iż 35M .22 LR

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 72
Dołączył(a): 24 lis 2016, o 09:19
Lokalizacja: Lublin

Re: Strzelanie "na luzie"

Postprzez kropek » 17 maja 2019, o 22:39

Nie ma, niech to jasna pogoda, czasu!
Temat żyje, lecz śpi!

Pozdrawiam
PS. Jeszcze ze dwa tygodnie muszę się sprężać z robotą :-(. Trza zarabiać na amunicję.

meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Spotkania/zawody/imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości