3gun Kaliber Małaszewicze STARCIE4 13.10.2018 - Relacja

Avatar użytkownika
Posty: 2562
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

3gun Kaliber Małaszewicze STARCIE4 13.10.2018 - Relacja

Postprzez pawlaczyskis » 14 paź 2018, o 09:49


Witajcie! :) Chciałem się dzisiaj na świeżo jeszcze podzielić wczorajszymi emocjami, które tak naprawdę jeszcze nie opadły :D :)
Po wielu namowach Pana Andrzeja (pozdrawiamy :D) po ostatnich Borowicowych zawodach padła decyzja, że kolejne starty do licencji to my strzelimy na próbę w Małaszewiczach na torze dynamicznym. Skoro się da to dlaczego nie?! Jedziemy zobaczyć tym bardziej, że w internecie na filmikach wygląda to kosmicznie :D Zawsze chcieliśmy!
Kontakt z orgiem Maksem - nie ma problemu wpadajcie! Kalkulacja wydatków, opieka do chłopaków załatwiona, dobry plan logistyczny i już o 0600 jesteśmy w aucie :D Droga rewelacyjna. Dobre tępo i 160km przelatuje jak z bicza ;) na miejscu kilkanascie aut, ludzie krzątaja się w dużym tempie po strzelnicy kończąc ustawianie toru. Ci oglądają ARa jakiegoś Ci zagadują od razu kto z skąd i po co. Ogólnie atmosfera od samego początku - REWELACJA!

Obrazek


Obiekt przepiękny. Duży, zadbany! Pełna infrastruktura! Kawa, herbata, ciasta chyba z cztery, mleko, prąd, muzyczka gra. Sama strzelnica trawiasta otoczona starodrzewiem, a do tego pogdoda była obłędna. Ciepło, zapach jesieni. Nie no bayer :D

W międzyczasie dojeżdżały kolejne auta. parking się zapełniał. Rejestracje z odległych okolic. Była i Warszawa i Łódź chyba widziałem. Ogólnie widać, że regionalne zawody to nie będą. Sprzęt strzelający też nie powiem xD Było i na co popatrzeć i czego pozazdrościć. Tak czy inaczej z małym przesunięciem po rejestracji i koniecznych formalnościach nadszedł czas na rozpoczęcie. Odprawa, warunki bezpieczeństwa podział na grupy i zapraszamy na tor.

Obrazek

Obrazek


Przed samym torem dokładna odprawa sędziów (trzech na zawodnika xD ) kto co gdzie i w jaki sposób ma strzelać. Za co punkty za co kary - ogólnie niby wszystko jasne (chyba :D ). Zdaliśmy karty startowe i czekamy w kolejce dokładnie obserwując naszych poprzedników. Debiut więc podstawą było nie narobić sobie wstydu :D Kilka przejść i "Pawlak szykuje się następny" - ocho xD Emocje niesamowite. W głowie zachowanie bezpieczeństwa i procedur reszta jakoś pójdzie. Załadowany przygotowany jest....

Obrazek


Zaczynaliśmy jako druga grupa od Sage2. Obejmował pistolet i strzelbę. Zanim pomyślałem co mam zrobić byłem już w przebiegu z wymianą magazynka xD WSZYSTKO MEGA INTUICYJNE! NIE MA NAWET CHWILI NA PLANOWANIE PONAD TO CO ZAPLANOWAŁO SIĘ STOJĄC W KOLEJCE! :D MYK!!!! I słyszę podawany czas xD Nie pamiętam z przejścia NIC! Pytam sędziego ile błędów i jakie - mówi, że nic wszystko bezbłędnie idziemy oceniać tarcze :D UFFF! Wstydu nie ma! :D

Video moje przejście Stg.2 - https://www.youtube.com/watch?v=wSXIHvUrvNQ

Kolejna była Aga :D Jako jedyna kobieta wzbudzała nie małe zainteresowanie :D Powoli ale dokładnie przy aplauzie publiczności skończyła bardzo ładne przejście :) Tak przynajmniej mówili :D
Była chwila przerwy. Podglądaliśmy strzelanie konkurencji. Jak oglądałem w jakim tempie oni to robią, z jaką pewnością to miałem poczucie dużej przepaści doświadczenia i wprawy. Ale wszystko ze świadomością, że chodzi o rewelacyjną zabawę. Zresztą atmosfera zmagań tylko to potwierdzała!! :)

Obrazek

Obrazek


Ludzi było sporo więc był czas na kolejną kawkę i ciepłą zupę zapewnioną przez organizatora. Jak już wspomniałem infrastruktura rewelacja - jedzenie w pięknym domku na samej strzelnicy, muzyka gra ludzie gadają, ognisko się pali. Miejsce idealne dla całych rodzin nie tylko samaych strzelców.
Nic to - wracamy na tor. Stg1 to karabin i pistolet. Aga ogarnia jak rozładować kałaszka :D Mały briefing i "Pawlak na tor". Czasu przed samym strzelaniem nie marnowaliśmy. Był dokładny plan jak najsprawniej przejść tor :D Amunicja w magazynkach pole startowe i

Video moje przejście Stg.1 - https://www.youtube.com/watch?v=Rt4j7nZbRac&t=6s

I tak jak poprzednim przypadku. Tor migną mi jak błyskawica! Pamiętam tylko, I NIE JEST TO PRZESADZONE, że w trakcie strzelania z karabinu bujało mi strasznie tą paletą na której leżałem, a obok tarczy celu był ciasno kartonowy cywil i nie mogę go popaść bo będzie kara xD Reszta istny BŁYSK! Nie wiem kiedy minęło! Idziemy na tor z sędziami. Ocenianie tarcz w IPSC jest specyficzne. Tak czy inaczej tarczę kartonową strzela się dwa razy i pole max jest określane jako Alpha. Z pistoletu strzeliłem wszystko max. Sędzia kazał Jadzi przyjść robić zdjęcia tarcz, bo poszło to mniej więcej tak xD...

Obrazek


tu są dwa strzały dla ścisłości ;) Byłem bardzo rozemocjonowany, a jednocześnie zadowolony z przejścia. Miałem jednak świadomość, że mój czas był jak by to powiedzieć - nie powalał ;) Nie było to jednak istotne. Nikt nie nastawiał się na miejsca. Jak w poprzednim przypadku - wstydu nie było, a nawet udało się coś trafić! :D :) Aga na torze - znów bardzo ładnie! Spokojnie trochę za wolno, ale skutecznie!! Nawt kałaszka opanowała :D !! <3 ;)

Tyle naszego! Poszliśmy na kolejne ciastko. Spakowaliśmy sprzęt do auta. Ludzie powoli kończyli strzelać, punkty się liczyły, pucharki i nagrody rzeczowe wystawione dla poszczególnych kategorii sprzętowych. Nic to czekamy bo na końcu ma być jeszcze losowanie nagród między wszystkimi obecnymi, a i atmosfera (podkreślam to kolejny raz, bo to naprawdę istotna składowa tych zawodów!!) nie zachęcają do wyjazdu :D
Po chwili Aga wybiega z centrum logistycznego z przeciekami, że jestem pierwszy w kategorii Standard! xD :D Niemożliwe to jest! Mówię, żeby sprawdzili, bo przecież to nie za bardzo realne jest! A jednak!! :D :)

Obrazek

Obrazek


Aga równie rewelacyjnie, bo w klasyfikacji ogólnej Standard była piąta!! Dokładność ;) :D

Wyniki torów - http://klubkaliber.pl/wp-content/upload ... rcie-4.pdf

Klasyfikacja - http://klubkaliber.pl/wp-content/upload ... 0/over.pdf

Galeria Organizatorów - http://klubkaliber.pl/kaliber-starcie-4 ... thumbnails


Dodam tylko tak poza wszystkim dla tych którzy nie wiedzą, że z palnej strzelamy niewiele, ale za to ja kilka ładnych lat zupełnie na poważnie bawiłem się replikami broni w różnych symulacjach paramilitarnych. Były takie lata gdzie naprawdę bardzo intensywnie ćwiczyłem czarną taktykę która tak naprawdę była takim IPSC tylko na plastikowe kulki i ten "karton" z drugiej strony też strzelał :D Prawdopodobnie to stąd nawyki i w sumie sukces w pierwszym podejściu! Nie bez znaczenia było też to, że podszedłem do wszystkiego na olbrzymim luzie. Bez presji i oczekiwań :) SUPER! :D

W domu byliśmy po 1900 :D

BARDZO!! chciałem podziękować organizatorom za olbrzymi wkład pracy jaki włożyli w organizację!! Ludziom z którymi spędziłem ten dzień za rewelacyjną atmosferę!! Naprawdę nie mam absolutnie nic do zarzucenia tej sobocie!! Wspaniale!! :) Dzięki!!!!

Obrazek
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 72
Dołączył(a): 24 lis 2016, o 09:19
Lokalizacja: Lublin

Re: 3gun Kaliber Małaszewicze STARCIE4 13.11.2018 - Relacja

Postprzez kropek » 14 paź 2018, o 11:08

Piękny wynik! Świetna relacja! Gratulacje!
Wyobrażam sobie radość z sukcesu. To musi być miłe tak być zaskoczonym.

PS. Z rozhahanych gęb widać, żeście niepoważnie strzelali! :D

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 12 cze 2018, o 18:14
Lokalizacja: Lublin

Re: 3gun Kaliber Małaszewicze STARCIE4 13.11.2018 - Relacja

Postprzez Gudysart » 14 paź 2018, o 11:50

3gun Kaliber Małaszewicze STARCIE4 13.11.2018 - Relacja

Super będzie tego 13 listopada
"Jeśli chcesz pokoju przygotuj się do wojny"
Hatsan AT44-10 + Delta Optical Entry 3-12x42 AO MD
Slavia 631

http://gudysart.dynamic-dns.net:8082

Avatar użytkownika
Posty: 1504
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 16:08

Re: 3gun Kaliber Małaszewicze STARCIE4 13.10.2018 - Relacja

Postprzez Łeza » 14 paź 2018, o 13:24

REWELACJA!!!
Pozazdrościć! Od samego czytania już mnie nosi żeby postrzelać. Małymi krokami i na pewno będziemy wspólnie jeździć na takie imprezy 8-)
GRATULACJE wyników! Super! ;)

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 393
Dołączył(a): 30 sie 2017, o 21:14

Re: 3gun Kaliber Małaszewicze STARCIE4 13.10.2018 - Relacja

Postprzez Ixi_ATV » 14 paź 2018, o 13:30

Rewelacyjny opis :) aż się człowiek w to wczuwa. Genialne wyniki raz jeszcze moje najszczersze gratulacje :) już niedługo wyjazdy większą grupka jak już Łeza zaznaczył :D jednym słowem fantastycznie :)

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: 3gun Kaliber Małaszewicze STARCIE4 13.10.2018 - Relacja

Postprzez Zagorek » 14 paź 2018, o 18:26

Wprawdzie gratulowałem już wczoraj przez "rzeczniczkę" miszcza ale ponawiam gratulacje a dodatkowo gratulacje dla Jadzi - świetny występ rodzinny :-D Wprawdzie nie moja bajka a widać, że Wasza jak najbardziej, dobra zabawa = sukces i odwrotnie. Brawo Wy.
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1132
Dołączył(a): 1 cze 2017, o 14:43
Lokalizacja: Lublin

Re: 3gun Kaliber Małaszewicze STARCIE4 13.10.2018 - Relacja

Postprzez Bensa » 14 paź 2018, o 18:54

Wielkie gratulacje i szacun.
Za wynik i ... relację. :D ;)
AA S400 + Vortex Crossfire II 6-18x44,
Hammerli 480,
HW40 + Walther 2x20,
SHARP INNOVA 1210 + DOE 6x32 S AO MD.

Grupa LFS
Posty: 17
Dołączył(a): 14 paź 2018, o 07:57
Lokalizacja: Małaszewicze/Terespol

Re: 3gun Kaliber Małaszewicze STARCIE4 13.10.2018 - Relacja

Postprzez Makar918 » 15 paź 2018, o 18:02

Ja ze swoje strony bardzo dziękuje za relacja, za odwiedziny, za możliwość poznania, za wytrwałość w oczekiwaniu na pierwszy start! ;) I jeszcze raz gratuluje zwycięstwa i świetnego udziału ;)
"Mężom przystoi w milczeniu się zbroić..." A. Asnyk

Avatar użytkownika
Posty: 2562
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

Re: 3gun Kaliber Małaszewicze STARCIE4 13.10.2018 - Relacja

Postprzez pawlaczyskis » 18 paź 2018, o 18:48

Dzięki za miłe słowa :) ! :D
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl

meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Spotkania/zawody/imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości